Utajovaná svatba Jitky Molavcové (73) v sanatoriu zaskočila i Jaroslavu Obermaierovou. Ta byla u toho

To, že láska kvete v každém věku, dokazují herečka Jitka Molavcová (73) a její partner Alfred Strejček (81) již dlouhých dvacet let. Partnerství se nyní rozhodli stvrdit i oficiálně, a to církevní svatbou.

Molavcová se Strejčkem během dlouhého vztahu společně překonali spoustu nástrah. Láska vydržela i náhlou nemoc, kvůli které Strejček skončil v roce 2017 na invalidním vozíku. I přes to, že péče o nemocného partnera je pro herečku vyčerpávající, za nic na světě by neměnila. „Alfred je vzácný člověk a my si věříme navzájem. Máme vlastně velký štěstí. Mám ho moc ráda,“ řekla Molavcová v rozhovoru pro iDnes.

Svatbu ale přesto nikdo nečekal. Dokonce i když se hosté sjížděli do sanatoria v Prosečnici, kde Strejček pobývá, neměli tušení, že se nějaká veselka chystá. Domnívali se totiž, že budou hosty na oslavě vnučky Alfréda Strejčka.

Nečekaný sňatek tak zaskočil například herečku Jaroslavu Obermaierovou, nebo dlouholetého kamaráda Molavcové Jiřího Suchého. „Jsem moc ráda, že jsem u toho mohla být. Byl to moc krásný den. Oni k sobě tak nějak patří, proto je moc fajn, že se vzali. Svatbu v sanatoriu jsem zažila poprvé a upřímně, připadala jsem si jako na zámku,“ svěřila Obermaierová webu Aha!.

Jako oddávajícího si pár zvolil známého řeckokatolického kněze a psychiatra Jaroslava Maxmiliána Kašparů. Svědky pak byli chirurg Pavel Pafko a majitel sanatoria Jiří Michal. Hvězdný byl i hudební doprovod, páru totiž na cestě k oltáři zahrálo Janáčkovo kvarteto a Hradišťan s Jiřím Pavlicou.

Celý obřad se tak náramně povedl a šťastní novomanželé jen zářili. Ihned se také dočkali nespočtu gratulací od slavných osobností, k těm se přidáváme i my a přejeme páru mnoho dalších šťastně společně strávených let.

Zdroj: idnes.cz, ahaonline.cz