Unikl šokující dokument! Angelina Jolie obviňuje Brada Pitta z domácího násilí

Šokující obvinění Angeliny Jolie (46)! Známá herečka přináší nové informace v nekončící rozvodové bitvě s Bradem Pittem (58). Podle dokumentů, které unikly, chce hvězda poskytnout soudu důkazy o tom, že Pitt během jejich manželství užíval domácí násilí. Není známo, zda mělo jít o násilné činy namířené proti ní nebo proti dětem páru, nebo možná proti ní i dětem?

Angelina Jolie, (46 let) jde do rozvodové války s Bradem Pittem (58)! Přestože se hvězdný pár jménem Brangelina rozešel již před pěti lety, soudní spor nemá konce. Nejprve Angelina bojovala o příznivější rozdělení majetku, nyní bojuje o pravidla péče o děti. Chce je exkluzivně opatrovat, aby se mohla přestěhovat z Los Angeles, ale nyní má Brad Pitt děti také v péči a pár žije jen pár kilometrů od sebe v luxusní čtvrti v Los Angeles. Co Angelina tentokrát udělala? Podle dokumentů, které obdržel bulvár Blast, chce hvězda poskytnout soudu důkazy o tom, že Pitt během svého manželství užil domácí násilí.

Není známo, zda podle Jolie mělo jít o násilné činy namířené proti ní nebo proti dětem páru. Pitt a Jolie se zamilovali díky seriálu Pan a paní Smithovi v roce 2004, kde společně hráli, zatímco herec byl ženatý s Jennifer Aniston. V roce 2014 se Brad a Angelina vzali po 10 letech vztahu, ale v září 2016 se rozešli. Krátce po rozpadu jejich manželství Angelina obvinila Brada z fyzického a duševního násilí proti jejímu synovi Maddoxovi. Pitt byl nakonec zbaven obvinění. Pár má šest dětí, adoptovaných a jejich vlastní. Jsou to Maddox (19), Zahara (16), Pax (17), Shiloh (14), Knox (12) a Vivienne (12).