Údajná tajná svatba Hanychové se Soukupem. Agáta se vysmála všem spekulacím

O tom, kdy si konečně modelka Agáta Hanychová (38) vezme mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (54), se fanoušci dohadují už od začátku jejich vztahu. Podle některých všechny indicie napovídají tomu, že se tajná svatba má odehrát právě dnes v sobotu. Vyvrátit spekulace se ale rozhodla sama Agáta, která všem poslala jasný vzkaz.

Hanychová je na svých sociálních sítích velmi aktivní a během svých živých vysílání často řekne něco, co si fanoušci vyloží po svém. V poslední době se například začala spolu se svým partnerem Soukupem vyjadřovat k možné svatbě. „Měli bychom se vzít, píše tady spousta lidí,“ prohlašuje influencerka v jednom z videí, načež jí Soukup odpoví, že o tom tedy začne přemýšlet.

Dalším údajným důkazem toho, že se pár chystá vzít má být podle webu Aha! to, že když Agáta potvrdila, že jejich společná dcera Rozárka bude mít příjmení po otci, navázal Soukup větou: „A Agáta bude také Soukupová!“

Spekulace o sňatku se rychle dostaly i k samotné Hanychové, která se rozhodla vtipně zareagovat a to opět v jednom z živých vysílání na Instagramu. „My jsme se právě dozvěděli, že v sobotu máme mít svatbu. Tak já seberu prádlo, ty domeješ nádobí a pak uvaříš na tu svatbu?“ prohlásila influencerka směrem k Soukupovi. Ten ihned pohotově odpověděl, že už jde na to.

Jak ale upozornil web Stars24, už v minulosti se Hanychové jednu svatbu podařilo utajit. Stejně tak fanoušci zmiňují, že v minulosti jasně popírala spekulace o těhotenství se Soukupem, které se nakonec ukázaly jako pravdivé. Jaká je tedy pravda zůstává otázkou, na jejíž odpověď si budeme muset počkat.

Zdroj: Instagram, ahaonline.cz, stars24.cz