TV Nova připravuje nový vědomostní pořad s názvem Superlov. Co na to Ondřej Sokol a jeho parta lovců?

TV Nova plánuje v jarní sezóně roku 2023 pro fanoušky superverzi jejich oblíbeného vědomostního pořadu Na lovu. Čím si Superlov získá diváky?

Superlov je soutěž, v níž se jeden soutěžící může utkat se všemi pěti lovci a pokud se mu podaří uspět, má šanci dosáhnout až na milionovou výhru! Jelikož se Ondřej Sokol ukázal jako bystrý moderátor, který je schopný improvizace a je diváky natolik oblíbený, zůstane u svého postu a bude soutěžící pořadem provázet.

„Je to fantastická show, ve které divák najde napětí a s Ondrou Sokolem i spoustu zábavy,“ nechala se slyšet kreativní producentka Veronika Mikysková, jejíž poslední rozhodnutí přidat do soutěže Belladonnu se divákům příliš nelíbí a rozhodně její nadšení nesdílí.

„Jde o celosvětově nejúspěšnější vědomostní show současnosti a mám velkou radost, že ji po novém roce nabídneme divákům i v Česku. Právě teď začíná casting na soutěžící, hledáme zajímavé osobnosti starší 18 let, které milují vědomostní kvízy.“

Dodává a zatímco ona je skutečně nadšená, uvidíme, co na to diváci. Momentálně se plánuje nejen změna pořadu Na lovu na Superlov, ale také změna času vysílání. Pravidla jsou podobná a pro diváky bude snadné se s nimi popasovat.

Co na nápad říká populární moderátor Ondřej Sokol?

„V Superlovu se oproti Na lovu role úplně obracejí. Hraje jeden člověk proti dvěma až pěti lovcům, což se zdá v první chvíli nemožné, když víme, jak oni jsou na tom se znalostmi. Pravidla Superlovu jsou udělaná ale tak, že je tam skutečně možnost i všech pět lovců porazit. A když se to povede, jak to občas vídám v britském originále, tak já úplně výskám nadšením, že se stal takový zázrak. A děje se to! Já jen doufám, že se to bude dít i u nás.“

„Na Superlov se moc těším, bude to mít úplně jinou dynamiku, než jsme zvyklí. Musíme se naučit vzájemně na sebe slyšet,“ řekla Belladonna, která je v soutěži nejkratší dobu.

 „Nejde jen o znalosti, ale i o spolupráci… Zkrátka výzva!“ těší se Doktor Vševěd.

„Viděla jsem anglický originál a je mi jasné, že to bude hrozně napínavé pro soutěžící i pro nás lovce, máme se na co těšit,“ láká diváky Kvízová dáma.

„V Superlovu bude ještě důležitější schopnost spolupráce a strategického uvažovaní,“ vyjádřil se pan Lišák.

„Napětí, dynamika, velký nápor na Ondru Sokola i nás a naši souhru. Divácky by to mělo být velmi atraktivní.“

Jako poslední se k nápadu vyjádřil Kalkulátor. A jak se Superlov zatím zdá vám? Budete se dívat?

Zdroj: TV Nova, Voyo.Nova