Třetí manželka Václava Noida Bárty se pochlubila, že má Noidovu nejlepší verzi a jak se jim daří v manželství

V létě 2022 se Václav Noid Bárta a Eliška Bártová vzali. Pro Noida Bártu (42) je to třetí manželství a Eliška (31) se nechala slyšet, jak to u nich doma funguje a jaký život s Vaškem vlastně je.

Dle Wikipedie byl Noid ženatý od roku 2006 na dva roky se zpěvačkou Lucií Bílou. V roce 2013 si vzal Gabrielu Dvořákovou, jejichž vztah vydržel pět let. Nyní je jeho ženou Eliška Grabcová, která je tanečnicí a maminkou Elišky a Aničky.

V rozhovoru pro Blesk se nechala slyšet, že se s Vaškem znají už jedenáct let, ale šest let jsou spolu. Za tu dobu se prý prozatím nikdy nepohádali a skutečně se milují. Podle slov třetí manželky do sebe zapadají jako puzzle. Vašek se podle ní ze dvou předešlých manželství poučil a ona tak získala jeho nejlepší verzi. Podíl na tom má údajně i fakt, že Noid přestal pít, kouřit i vymetat bary. S Eliškou mu vyhovuje být doma, jelikož jsou oba domácí typy a rádi zahradničí. Nyní se věnují nově koupené chalupě, kde je prý spousta práce.

Magazín Super kdysi informoval, že má zpěvák už tři dcery. Terezku, Elišku a Aničku. Ta se narodila v dubnu loňského roku a hudebník byl blahem bez sebe. Trojnásobný otec už v té době mluvil o svatbě a byl přesvědčený, že do třetice všeho dobrého. Doufejme tedy, že nyní už mu manželství vyjde.

Zdroj: Wikipedie, Super, Blesk