Trapasy a přeřeky pořadu Na Lovu: Zaseknutá lodička v podlaze, Prasák Pepa nebo Děd Vševěd

Každému z nás se někdy povede sem tam nějaký ten přeřek, který opravdu stojí za to. Takové situace se nevyhýbají ani zábavnému pořadu Na Lovu, kdy Ondřej Sokol a jeho lovci zažívají opravdu perné chvilky. Podívejte se spolu s námi, co vše se může během natáčení přihodit.

Pořad Na Lovu televizní diváky baví již dva roky. Každý podvečer se o pořádnou dávku humoru a napětí postará moderátor Ondřej Sokol, který celou soutěž moderuje. Ale ani jemu se nepříjemné situace nevyhýbají, a když už k nim dojde, tak to opravdu stojí za to. Během natáčení Sokol s jistotou pravil, že přijde na řadu soutěžící Lenka. Nikdo takový však mezi nimi nebyl. Poněkud nevybíravě pak moderátor komentoval svou neznalost. Jiná soutěžící zase přejmenovala Doktora Vševěda. Podle ní je Děd Vševěd opravdu přísný.

Během dalšího natáčení se Sokol zeptal soutěžícího, na co by výhru použil. Ten odpověděl, že sice ještě není po 22:00 hodině, ale prozradí, že by jí celou rád utratil. To nenechalo v klidu Sokola a pohotově vymyslel, na co asi soutěžící výhru použije. ,,Tak milé děti, chtěl tím prostě říct, že to celý utratí za **** (lehké děvy).“ Svou hláškou pobavil všechny přítomné ve studiu. Při dalším natáčení Sokol zabodoval při čtení otázky o prasátku Pepa. Místo zmíněného prasátka, vznikl prasák, ale také pasák Pepa.

Samotné trapasy se nevyhýbají ani lovcům. Takový Kalkulátor po dotázání nevěděl, kolik má soutěžícímu nabídnout peněz. Musel se jít do zákulisí poradit se štábem, a při návratu zpět tuto částku opět zapomněl. Nejvíce však bodovala kvízová dáma, která málem nedorazila. Při nástupu na scénu se jí zasekla lodička v podlaze, a museli ji vysvobodit kolegové, jak uvádí silvestrovské televizní noviny. Sokol soutěžící uklidnil, že se o lovkyni nemusí bát, protože ta se připlazí po čtyřech a na všechny vybafne.

Při svém dalším vysílacím dnu kvízová dáma změnila povolání jedné ze soutěžících. Ta se prezentovala jako profesionální ztráceč věcí, a to bylo pro lovkyni opravdu krkolomné na výslovnost. ,,Tak vzhledem k tomu, že jste profesionální sráčec,“ zaznělo několikrát z úst lovkyně, načež Sokol odpověděl, že toho sráčece určitě doženou.

Je tedy vidět, že se úsměvné momenty mohou stát každému z nás. Stalo se něco podobného i vám? Napište nám to do komentářů.

Zdroje: Silvestrovské televizní noviny, Autorský text