Trapas Denisy Pfauserové. Chtěla se ukázat, ale moc se jí to nepovedlo. Okázalou oslavu zkazily konfety, po nichž ani hosté nepoznali, co čeká

Že se herečce a milovnici cestování Denise Pfauserové narodí holčička, už všichni vědí. Ale problém byl se k tomu dobrat, i když to Denisa dala pomocí moderního způsobu najevo. Jenže ji to trochu nevyšlo.

Stejně jako v zahraničí, tak už i u nás letí tzv. Baby Shower (Dětská sprcha, název pro oslavu, kde novopečení rodiče oznámí pohlaví miminka), tedy moderní představování pohlaví miminka nějakým zajímavým způsobem. Může se jednat o střílení barevných konfet nebo originálnější a propracovanější způsoby, kdy lidé na ploše odhazují písek, aby vzniklo slovo chlapec nebo holčička.

Herečka Denisa Pfauserová se rozhodla pro ten nejtradičnější způsob moderního představování pohlaví miminka a nechala zajistit zlatý balón naplněný konfetami. Aby se předvedla a vše bylo okázalé a korpulentní, samozřejmě vše sladila do bílé a zlaté, s občasnou krémovou barvou. Nechyběla pěkná spousta balónků, ale také luxusně vypadající mini předkrmy.

Jenže ať už si svůj velkolepý den představovala jakkoliv, zrovna moc se nevydařil. Její hosté nejásají, jsou spíše překvapení. Vločky měly být zřejmě růžové, ale vypadají spíše jako bílé, takže nikdo netušil, co si myslet. Navíc problém konfet je ten, že jich samozřejmě Denisa nachytala pár do úst, takže je na videu i nevhodně vidět, jak si je z úst loví.

Jelikož byly konfety tak nevhodně barevné a nebylo vidět, že jsou růžové, musela spoustě lidem do komentářů pod příspěvkem odpovídat, jakouže vlastně mají barvu a že se jí narodí holčička.

Nejspíš musela hodně vysvětlovat i hostům, protože podle reakcí je spousta z nich stejně zmatená jako fanoušci na Instagramu, kteří jí do komentáře píší, že vidí bílou barvu.

Nemůžu si pomoct, ale mě ty konfety připadají bílé.

Tvl, bílý konfety znamenají co? Nějaká nápověda pro maskulinního gaye by nebyla? Díky.“

Herečka tak poctivě odpovídala na komentáře a snažila se vše uvést na pravou míru, protože ať koukáte, jak chcete, opravdu ta barva není zrovna příliš viditelná. Jedná se o světle růžovou, není divu, že to všechny tak zmátlo.

Pravda, i já na první pohled viděla bílé. I hosti si mysleli, jestli jsme se nerozhodli být bezgenderoví, že si dítě vybere v dospělosti samo, co chce být. Ale ne, bude to HOLČIČKA!! A hodně růžová!!!

Vypadá to, že ať už se herečka snažila ukázat pohlaví miminka jakkoliv překrásně, příliš jí to nevyšlo, protože překvapení byli všichni a nakonec stejně musela všem napsat, co očekávají. Výsledný dojem byl spíše otázka „co to má být“ než, aby byli sledující paf. Je to velká škoda, ale na druhou stranu má alespoň Denisa vtipnou historku pro své miminko.

Podle CSFD jste čtyřiatřicetiletou herečku měli možnost vidět například ve filmu Nabarvené ptáče, Na střeše či Dukátová skála. Hraje už od roku 2013, jak ve filmech, tak i v seriálech.

Zdroj: Instagram, CSFD