Trable v ráji? Fotbalista Milan Baroš je prý těsně před rozvodem

Idylické manželství Milana Baroše a jeho manželky Terezy patrně zaznamenalo trhliny. Podle informací jejich blízkých prožívají manželé velkou krizi a stojí těsně před rozvodem. Přitom jsou po léta ukázkovým párem, který přečkal všechno. Co se u nich děje?

Stejně jako každý jiný pár prožívali Barošovi nepříznivá období. Po léta však platili za jednu z nejdokonalejších manželských dvojic. Vzali se před třinácti lety a od té doby pravidelně na veřejnosti prezentovali svoji lásku, jak uvádí Aha!.

O vážné krizi vypovídají vedle názorů jejich blízkých také sociální sítě, Barošová totiž záhadně přestala s náloží společných fotek. Ba co víc, vůbec nepřipomněla jejich výročí, přitom každoročně sdílela příspěvek, v němž opěvovala jejich vztah. Namísto toho vystavuje svoji postavičku.

Nic ale na pohled není takové, jak se zdá. Přestože působí jako dokonalí manželé, v průběhu let se prý několikrát rozešli. „Za dobu, co jsou spolu, se několikrát rozešli a pak zase sešli. Je to u nich jako na horské dráze,“ prozradil jejich blízký Expresu.

Nyní se však zdá, že je s jejich svazkem konec navždy.

Zdroje: Aha!, Expres, Instagram