Toto už Agáta přehnala! Létaly urážky na kde koho. Tohle mají Češi vstřebat?

Aniž by to předem avizovala, spustila Agáta Hanychová (38) spolu s bratrem Vincentem Navrátilem (26) nový podcast s názvem Taky názor/Také názor o dění ve společnosti. Už v jejich prvních epizodách dokazují, že na to jdou zprudka a servítky si před ústa moc nedávají. I když prý má každý tlačítko, kterým mohou toho druhého zastavit, když se zdá, že řekl něco přes čáru, jejich tolerance je zřejmě vysoká.

Jako hub po dešti přibývají různé podcasty, které se staly velmi oblíbenou formou sdílení pravidelných diskusí na různá témata. Agáta Hanychová a její bratr Vincent Navrátil si v jejich podcastu vybrali za nosné téma glosování známých tváří ze společnosti a českého showbyznysu. Agáta potvrdila, že má ostrý jazyk a její bratr za ní moc nezaostává. Už v prvních dvou epizodách stihli pourážet kdekoho, a je otázka jestli tohle Češi přijmou.

Zdá se, že známí sourozenci jdou ve stopách Jaromíra Soukupa a jeho kontroverzního televizního pořadu VIP svět, ale jak se ukazuje, troufnou si jít ve vyjádření jejich názorů ještě dál. Časem se ukáže, jestli někomu neprasknou nervy a nepostaví jednoho z nich před soud. Už po jejich první epizodě se rázně ohradila exmilenka zápasníka Karlose Vémoly, Zdeňka Černá alias Lulu, vůči Agátinmu výroku na její triko. “ V Clash of Stars chtěli, abych za milion zmlátila Lulu. To je ta ště*ka od Karlose Vémoly. To bych tu asi neměla říkat,“ rýpla si se smíchem Hanychová.

Hned na to Lulu reagovala podobně ostře odkazem: „Agáto, ještě jednou mi řekni štětka a rozdáme si to v kleci na férovku, pokud z toho nejsi posraná, nejen kecy novinářům. Už jsem to psala Mirkovi.“ Vysmála se i tomu, že by jí někdo nabízel milion a ona by do toho nešla, když by prý byla ochotna jít i za pokladnu kvůli dětem. Agáta uboze urazila i zpěvačku a moderátorku Leonu Šenkovou, když řekla, že „chápe, že s nadváhou se blbě žije“ . Leona se zase vyjádřila, že je třeba zastavit ten odporný humus, kde se všichni napadají a pak se na sebe usmívají. Vincent zase nazval Ondra Brzobohatého transvertitou, rozvod s jeho ex měl být podle něj jednoduchý, vždyť manželství páru stejného pohlaví není zatím u nás legální. Prostě, Žilkové děti se nezapřou as ideou vlastní dokonalosti si troufnou shodit kdekoho. Jen aby jednou opravdu nenarazili!