Toto nečekala! Bagárová nevěřila vlastním očím: Co udělal její Leonard?! 

Zpěvačka Monika Bagárová si se svým expartnerem a otcem její dcery Rumie Makhmudem Muradovem užila své. Jejich vztah byl jako na houpačce, nepomáhala mu ani častá Machova nepřítomnost kvůli jeho sportovním závazkům či osobním rodinným problémům a nezachránila ho ani maličká Rumia. Ta měla právě dva roky, když se její rodiče definitivně rozešli.

Když Monice vstoupil do života karlovarský podnikatel Leonard Lekaj, vše se obrátilo k lepšímu. Monika konečně měla po boku partnera, na kterého se mohla spolehnout a který vždy dodržel, co slíbil. Navíc, Leonarda si oblíbila i její dcerka Rumia, a tak se Monice pomalu, ale jistě začal plnit sen o naprosté rodině. Jedinou chybičkou krásy na jejich vztahu je fakt, že zatím spolu nebývají a každý z nich žije na opačném konci Česka… Leonard teď Monice připravil pořádné překvapení.

Monika Bagárová se od Leonarda dočkala nečekaného překvapení. Nedávno měla vystoupení spolu se sestrou Natálií v Metro Music Baru v Brně. Během Moničina vystoupení se ve dveřích nečekaně objevil její přítel Leonard, což Moniku zaskočilo a dojalo.

Zpěvačka dala průchod svým emocím, a před všemi přítomnými vystrouhala Leonardovi poklonu za to, co pro ni znamená jako partner. Vyzdvihla také to, že ji přijal i s její malou dcerkou, kterou Monice pomáhá vychovávat a pečuje o ni jako o vlastní. Rumince v podstatě nahrazuje otce. „Najednou přišel do mého života člověk, který se jmenuje Leo. A Leo tu roli otce zvládá neskutečně. Miluje mě, miluje mou dceru a vychovává ji se mnou. Najednou jsme se obě nadechli a žijeme! A já ti za to děkuji. Splnil mi ten můj sen o harmonické rodině,“ nešetřila Monika slovy chvály.