Toto Harry a Meghan přepískli jako nikdy: Nechutní pokrytci! Že je ostuda nefackuje

Jsi nechutný pokrytec, odkazují princi Harrymu odborníci na změnu klimatu. Mladší syn britského krále Karla III. se totiž rád předvádí jako ten, který upozorňuje svět na produkci skleníkových plynů a klimatickou krizi. Jenže sám dělá všechno pro to, aby se tato krize rychle prohlubovala.

Nejenže jezdí automobily, které hltají desítky litrů nafty na sto kilometrů, ale nyní letěl na koncert zpěvačky Katy Perry soukromým tryskáčem ropného magnáta z Texasu. Jen tato jediná cesta vyprodukovala tolik uhlíku, což nezvládne ani jedna rodina za celý rok!

Pokrytci Harry a Meghan letěli z Los Angeles do Las Vegas a zpět letadlem Gulfstream s kamarády Cameron Diaz, jejím manželem Benjim Maddenem a herečkou Zoë Saldan. Všechny nyní označují za ekozločince, kteří kvůli svému pohodlí a zhýralosti extrémně zatěžují atmosféru skleníkovými plyny.

„Založil dobročinnou organizaci Travalyst, jejímž cílem bylo nepoužívat soukromá letadla. Stále je jejich patronem. Myslím, že by měl dostat vyhazov,“ reagovala na poslední Harryho úlet Královská expertka Angela Levinová.