Tomu se říká láska. Jakub Prachař překvapil Saru Sandevu, když za ní, místo rybaření na Slapech, přiletěl do Chorvatska

Mít muže s romantickou duší, to je opravdové štěstí. A právě takovým mužem je, zdá se, i Jakub Prachař. Tedy alespoň z pohledu jeho krásné přítelkyně Sary Sandevy. Ta se totiž na svém Instagramu pochlubila zamilovanou fotkou s Jakubem, který za ní přiletěl do Chorvatska.

Sara totiž už před měsícem odletěla pracovně na její oblíbený Balkán, kde začala točit nový česko-slovenský seriál. Ten nese název Na vlnách Jadranu a k vidění bude na televizi Prima a Joj. V mezičase si také ale našla čas na Jakuba, který je velkým fanouškem rybaření. Společně zahájili letní sezónu na Slapech.

Před třemi dny ale Sara opět sdílela příspěvek ze slunného Chorvatska, jak se společně se svou kamarádkou opaluje. Herečce se však druhý den naskytlo velmi příjemné překvapení. „Udělalo se mu volno. Mohl zůstat na Slapech, na rybách. To miluje. Místo toho zabalil kufr, koupil letenku a přiletěl, i když tak moc nemá rád lítání. Za mnou. Je to láska. A já jsem do tebe čím dál větší blázen,“ vyznala se Sara ze svých citů. Sařiny sledující jsou z nich naprosto unešení a shodují se, že jim to spolu moc sluší.

Jakub na svou přítelkyni velmi pyšný. Na svém profilu sdílel video z návštěvy Chorvatska, ve kterém prohlásil, že musel ujet tisíce kilometrů, aby viděl skutečné herecké profesionály. Mezi třemi aktéry ve videu byla právě i Sara, která se na něj láskyplně uculovala. Snad se kvůli jeho slovům někteří naši profesionálové neurazili, ale ti, kteří Jakuba trochu znají, vědí, že se jeho výroky nesmí brát příliš vážně.

Každopádně tímto gestem si na svou stranu snad získal i ty, kteří na něj spíš nadávají kvůli jeho soutěživosti a jiným věcem, kterými lidi u televizních obrazovek štve. Pod komentář pod Sařiným příspěvkem, že i když je Jakub často na zabití, je srdcař, se proto klidně podepíšeme.

Zdroje: Instagram, autorský text