Tomáš Magnusek (37) zhubl 80 kilo. Po nemoci už jde váha zase nahoru

Režisér Tomáš Magnusek (37), známý především svými filmy Bastardi, se už před časem rozhodl, že musí udělat něco se svou váhou. Začal tedy svůj proces hubnutí a podařilo se mu shodit téměř na polovinu své váhy. Přiznal se, že v jednu chvíli vážil skoro neuvěřitelných 200 kilo.


Už asi před půl rokem však oznámil velký úspěch: podařilo se mu postupně zhubnout cca 80 kilo. To mu zlepšilo život i po zdravotní stránce. Přiznal se, že se mu díky domu lépe dýchá, chodí a že už se tolik nepotí. Zkrátka se mu takto žije mnohem lépe. Tehdy však dodal, že plánuje zhubnout ještě něco, aby se dostal na svou vysněnou váhu.

„Čeká mě posledních třináct kilogramů. Pak budu na půlce váhy z doby před dvěma lety. A to bude klíčové,“ svěřil se režisér Blesku. Také se přiznal, že údajně nepije ani nekouří, ale má velkou slabost pro jídlo, které tak pro něj vždy znamenalo problém.

S hubnutím mu pomáhala jeho kamarádka a herečka Petra Řehořková (45). Ta se svěřila v rozhovoru deníku Aha!, že dříve neměl žádný pohyb, ale všude se dopravoval autem, žil sedavým způsobem života a neustále něco pojídal nebo popíjel. Údajně mu bylo také jedno, co a v jakém množství sní.

I přesto, že se mu snažilo zhubnout už neuvěřitelných 80 kilo, se Magnusek nedávno svěřil, že nejtěžší část je váhu si udržet. Údajně byl tři měsíce nemocný a během nich stihl zase přibrat 10 kilogramů. Pro Super.cz se přiznal, že je z toho v depresi, protože zkrátka miluje jídlo a je pro něj těžké přestat.

Snad se mu nakonec podaří zbavit se přebytečných kil a dostat se na svou vysněnou váhu.

Zdroj: Blesk, Aha!, Super.cz