Tohle nedopadne dobře! Umělá kráska Alves překročila hranici, ze které není návratu!

Odstrašujícím příkladem pro všechny, kteří podlehli plastickým operacím, může být jistě transgender modelka Jessica Alves (40). Ta utratila obrovský balík peněz za plastické chirurgy, aby z kdysi obyčejného brazilského chlapce Rodriga udělali nejprve dvojníka Kena a poté Barbie. Peníze jako Rodrigo zdědil po svém bohatém dědečkovi a za plastickými operacemi cestuje po celém světě. Jednou dokonce navštívila Prahu, ale s plastikou nosu na jedné z tehdejších klinik krásy nebyla vůbec spokojená. Od té doby podstoupila několik oprav, ale její nos už vypadá, jako by se rozpadal.

Jak se proslýchá, zesnulého zpěváka Michaela Jacksona (†50) postihl krutý osud jeho nosu kvůli četným plastikám. Začal se mu rozpadat a údajně už nemohl dýchat nosem. Nakonec se rozpadl natolik, že mu místo něj museli dát jakousi umělou náhradu. Koncem loňského roku se známá transgender influencerka Jessica Alves přiznala, že podstoupila plastiku nosu spolu s opravami třináctkrát, čímž překonala i Jacksona. V létě však podstoupila další a vypadá to, že nedávno zvýšila počet operací nosu na patnáct.

Podobně jako u Jacksona postihla Alvesovou nekróza nosu, což znamená, že jí odumírala tkáň, až přišla o nosní přepážku. Specializovaný lékař na klinice v Teheránu jí prý v rámci záchranného procesu implantoval nosní chrupavku z mrtvoly, což však mělo stav jejího nosu rapidně zhoršit, až o něj téměř přišla. Lela Vémola si loni také nechala v Teheránu opravit nos, ale naštěstí se zdá, že je spokojená. Alvesová se pro jistotu raději vydala na svou patnáctou plastiku nosu do tureckého Istanbulu. Odtud nedávno sdílela fotografie na Instagramu, ale při pohledu na její tvář vypadají silné stehy na čerstvých ranách kolem nosních dírek téměř hrozivě.

Na videích si můžete Jessičinu skutečnou podobu prohlédnout o něco více:

Jessica si na svůj nos stěžovala už mnohokrát. „Dodnes mám problémy s dýcháním. A když mluvím, mluvím nosem. Můj nos se také příliš zmenšil – a nebylo to úmyslné,“ svěřila se modelka fanaticky posedlá plastickými operacemi. Při své proměně v ženu si nechala udělat obrovská silikonová prsa, umělou vagínu, vyplnit zadek a boky, upravit oči, aby vypadaly jako oči modelky Belly Hadid, vyplnit rty, nemluvě o spoustě liposukcí.

Dokonce se převlékla za to, že chce dělohu, aby mohla porodit dítě. Byla by to světoběžnice, ale zatím si to naštěstí nikdo nedovolil. Za tyto chirurgické zákroky zatím utratila více než milion eur, ale loni prohlásila, že s tím brzy přestane. „Po mnoha operacích jsem dosáhla tohoto vzhledu. Tohle je konečný vzhled, tohle byl konečný cíl, byla to velmi dlouhá cesta a já nemůžu být šťastnější,“ prohlásila s nadšením. Od té doby prošla mnoha dalšími proměnami, je celkem jasné, že s touto zničující závislostí už nedokáže přestat.