Tohle bude ještě zajímavé. Brzobohatému došla trpělivost. Žene Kuchařovou k soudu

Souboj mezi Brzobohatým a Kuchařovou začíná čím dál víc připomínat spor mezi Amber Heard a Johnnym Deppem. Rozdíl je, že mezi těmito dvěma došlo k údajnému domácímu násilí. Ondřej totiž došel do bodu, kdy už toho zapírání z Taťániny strany má dost a rozhodl se ji žalovat pro pomluvu.

„I přesto, že pravda vyšla najevo, Taťána ji dál bezostyšně popírá ve svých lživých prohlášeních psaných evidentně advokátní rukou, ve kterých se snaží vinu hodit na mě a od podstaty věci odvést pozornost. Respektuji, že Blesk ctí ono novinářské pravidlo, když musí za každou cenu krýt zdroj, ale já nemusím ctít mlčenlivost několika svědků, kteří byli do celé kauzy Taťánou namočeni. Proto na Taťánu Kuchařovou podávám k civilnímu soudu žalobu za pomluvu, aby se pravda definitivně i u soudu potvrdila a zastavila se tak centrifuga spekulací,“ stojí v jednom z odstavců obsáhlého prohlášení, které Ondřej sdílel.

Kromě rozhodnutí svou bývalou manželku žalovat, poukázal také na to, že v rámci celé kauzy už došlo na útoky i na jeho rodinu. Znovu zdůraznil, že by rozhovor pro časopis Blesk vůbec nedával, kdyby si nebyl stoprocentně jist, kdo za zveřejněním obsahu církevní žaloby stojí. I když cenou za to byly dost nepříjemné a ponižující otázky, které se týkaly lživých obvinění ze strany Taťány, stálo mu to za to, aby pravda vyšla najevo.

V závěru svého prohlášení Ondřej poděkoval všem šéfredaktorům, kteří odolali modelčině nátlaku církevní žalobu zveřejnit. Muzikant také věří tomu, že Taťána operuje prostřednictvím nějaké nastrčené osoby. Zároveň poděkoval časopisu Blesk za možnost se k celé situaci vyjádřit a také svým podporovatelům. Těch není opravdu málo. Nakonec projevil lítost nad tím, kam až to muselo zajít.

Jak se říká: Tak tohle bude ještě zajímavé.

Zdroje: Intagram, autorský text