Tohle Bagárová nezažila: Muradov vzal svou lásku Karáskovou za rodinou do Uzbekistánu. Seznámil ji s maminkou

Tohle Monika Bagárová asi nebude číst ráda. Její bývalý, Makhmud Muradov, vzal svoji novou přítelkyní Sabinu Karáskovou za svou rodinou do Uzbekistánu. Monice se Machovu matku nepodařilo poznat ani za celé tři roky jejich vztahu. Nedošlo k tomu ani přesto, že jejich dcera nese křestní jméno paní Muradové, Rumia.

S tím, že Mach a Sabina odcestovali do Ruska, se bijec pochlubil na svém Instagramu. „Všechno nejlepší, lásko. A vítej v Uzbekistánu,“ napsal zápasník k zamilované fotce na vyhlídce. Seznámení s rodiči přítele však nebyl od Macha přímo dárek k narozeninám, byla to jen náhoda. „Moc si vážím toho, že mě sem vzal, je to velký krok,“ svěřila se Sabina pro televizi Nova.

Tanečnice a účastnice reality show Love Island týden před odletem webu Super řekla, že má strach z jazykové bariéry. Obávala se toho, jak bude s maminkou svého přítele mluvit, protože „tchyně“ neumí anglicky a ona zase rusky. Nicméně se ruský jazyk začala učit. Televizi Nova sdělila, že mluvit sice moc neumí, ale většině tomu, co maminka řekla, rozuměla.

Sabina si setkání s Machovou rodinou pochvalovala a nedorazila s prázdnýma rukama. „Machova maminka si přála vitamin na vlasy, tak ten jsem jí dovezla. Jinak jsme samozřejmě přijeli s kytkou a sladkostmi,“ popsala Sabina, která doufá, že se jí podařilo do rodiny zapadnout. To, že Machova bývalá takové štěstí neměla, neřeší. Myslí si, že kdyby to šlo, určitě by k tomu došlo. Se svou dcerou Sabinu však Muradov ještě neseznámil.

Zdroje: Instagram, TV Nova, Super