Timo Tolkki chystá kontroverzní dílo o životě Karla Gotta: Vyhrožuje vdově Ivaně

Dominika Gottová a Timo Tolkki jsou už v tak zoufalé finanční situaci, až začali dělat opravdu zoufalé činy. Tolkki začal sepisovat knihu o životě Karla Gotta, ve které budou obsaženy informace, které rozhodně nepotěší vdovu Ivanu Gottovou, píše Šíp.

Nejen že Dominika přišla na to, jak napadnout závěť Karla Gotta a snaží se vysoudit si další miliony, nyní se už zapojuje i Timo Tolkki, který pro změnu píše knihu, prostřednictvím které chce zavařit hlavně Ivaně Gottové. Pár nejspíš usoudil, že tohle je nejjednodušší cesta k tomu, jak získat peníze.

Timo Tolkki trávil poslední rok v Mexiku, ze kterého se následně vrátil a teď pracuje na dalším projektu: „Na knize dělám s českým právníkem a také s novinářem, který nepracuje v žádném bulvárním médiu. S obsahem pomáhají tři svědci. Kniha se jmenuje Pravda o Karlu Gottovi,“ informoval manžel Dominiky Gottové web Expres.

V knize hodlá psát o tom, kolik má Karel Gott skutečně nemanželských dětí. Slibuje také zveřejnění toho, co se doopravdy dělo v jeho domě na Bertramce a jak se Karel choval k Dominice a její mamince. To prý dokáže přiložením utajenými policejními záznamy. Nakonec slíbil pravdu o Gottově sexuální orientaci a odhalení toho, čím se vdova Ivana Gottová živila, než poznala svého manžela.

Jde vidět, že Timmo Tolkki už je opravdu na mizině. Sám řekl, že počítá s tím, že jeho kniha skončí u soudu, a těší se na to. Vzhledem k tomu, že má ke všemu důkazy, se nemá čeho bát.

Zdroj: sip.denik.cz, expres.cz