Tim Burton a Monica Bellucci tvoří pár. Jiskřilo to mezi nimi již před lety, ale nyní jsou oficiálním párem

Filmový průmysl je hnízdo dlouhotrvajících, pomíjivých a nečekaných milostných afér. Této poslední skupině odpovídá vztah, který se vytvořil mezi Monicou Bellucci a Timem Burtonem.

Monica Bellucci a Tim Burton jsou dvě z nejznámějších tváří Hollywoodu a vše nasvědčuje tomu, že jejich vztah mohl začít už před pár měsíci, ale nyní se již neskrývají a předvedli se v ulicích francouzské metropole. Podle Paris Match se nově vytvořený pár setkal již v roce 2006. Už tehdy to mezi nimi údajně zajiskřilo. A nyní, o 17 let později, se zdá, že chemie, kterou oba tehdy objevili, se zhmotnila.

Bellucci nemá partnera od roku 2019, kdy odešla od produkčního designéra Nicolase Lefebvra. V rozhovoru pro web Paris Match v roce 2011 popsala Monica svůj přístup k lásce jako princip založený na citu, který převládá nad rozumem. „Řídím se okamžikem a instinktem. Žádná racionalita, pouze emoce. Buď milujete, nebo ne,“ řekla.

Filmový režisér Tim Burton se v roce 2014 rozešel s Helenou Bonham-Carter, s níž měl dvě děti, chlapce jménem Billy-Ray Burton, narozeného v roce 2003, a Nell, narozenou v roce 2007. Burton byl také ženatý s Lenou Gieseke a předtím udržoval vztah se zesnulou Lisou Marií Presley, dodává Marca.

Snad jim to tentokrát vyjde.

Zdroje: Marca, Paris Match