Tichý konflikt v královském kruhu: Harryho opět vynechali!

Blížící se 14. listopadu bude znamenat oslavy 75. narozenin pro krále Karla III. V britské královské rodině se očekávají veselejší události, avšak ne všichni členové rodiny se budou účastnit.

Princ Harry, spolu s manželkou Meghan a jejich dětmi, zůstanou stranou. Slavnostní akce k poctě narozenin krále Karla III. se údajně uskuteční v londýnském Clarence House. I když rodina a přátelé už mají pozvánky, informace, že princ Harry nebude na oslavě přítomen, vyvolala určitý rozruch.

Původní spekulace o odmítnutí pozvání ze strany prince Harryho se ukázaly být nepřesné, jak uvedl mluvčí páru pro The Independent: „V reakci na titulky britských médií upřesňujeme, že mezi párem a Buckinghamským palácem nebyl žádný kontakt ohledně pozvání na nadcházející narozeniny Jeho veličenstva.“ Tím pádem se ukázalo, že princi Harrymu see žádná oficiální pozvánka nedostala.

Nedávné připomenutí, že královská rodina nepopřála Harrymu k jeho 39. narozeninám v září, zdůraznilo, že vztahy v rodině nejsou v nejlepším stavu. Poslední osobní setkání Harryho s rodinou proběhlo při korunovaci jeho otce.