Těžké chvíle Hany Gregorové. Když si s Ondrou volali kvůli Kuchařové, plakala. Ondra nejspíš taky, tvrdí zdroj

Těžké chvíle prožívá v současné době se svým synem Ondřejem Brzobohatým (40) jeho matka Hana Gregorová (70). Skandál, který vypukl po jeho veřejném přiznání, že má zálibu v travesti a také že byl na žádost své bývalé manželky Táni Kuchařové (35) u sexuologa ohledně sexuální orientace, nese velmi těžce. Když vyšel jeho upřímný rozhovor na toto téma, zaplavila ji řada zpráv od známých. O svém postoji k aféře měla jasno.

Ondřejova otevřená zpověď kvůli dokumentu exmanželky Taťány Kuchařové v souvislosti s její žádostí o církevní anulování jejich manželství vyšla v Blesku, hudebník poté informoval matku Hanu Gregorovou: „S maminkou jsem se telefonicky spojil až v neděli před zveřejněním rozhovoru… Když jí v pondělí začal zvonit telefon a přišly jí stovky zpráv, byla úplně v šoku!“ uvedl pro Blesk. „Slzy vystřídal vztek z celé situace. Režisér Moravec nabídl paní Gregorové, že ji v pondělí uvolní z natáčení, pokud to bude potřebovat. Ona však odmítla a pokračovala v natáčení. Byla neuvěřitelně statečná,“ zmínila se dále o situaci její kolegyně.

Ani ona zřejmě nevěděla, co všechno se v soukromém manželství jejího syna a snachy děje. Je o ní známo, že ani o jedné z manželek svého syna nemluvila dobře. Zatímco první Ondrovy svatby se nezúčastnila, druhé svatby s Táňou se zúčastnila a zpočátku se zdálo, že je vše v pořádku. Skutečná krize přišla až po hereččině románku s Koptíkem, od kterého se manželé distancovali. Hana zase tvrdí, že Táňu od začátku nepotřebovala.

„Miss World není žádná známka kvality! Na tom jsem trvala, když si Ondřej začal s Kuchařovou. Trvám na tom pořád a trvat budu, teď se to jen potvrdilo!“ dodala Gregorová minulý týden pro Blesk. Když si přečetla synův rozhovor, v němž se přiznal, že se rád převléká za Tiffany Richbitch, snažila se mu co nejrychleji vyjádřit podporu alespoň po telefonu. „Když jí to zvedl, rozplakala se a mám pocit, že Ondřej na druhé straně taky. Pořád mu opakovala, že ho miluje takového, jaký je. Že je na jeho straně a že by měl vydržet,“ pokračoval zdroj v popisu situace svého kolegy.

Nakonec se rozhodla k synově kauze vyjádřit i na sociálních sítích: „Ondřeji můj milovaný, chci ti jen říct, že život přináší různá zklamání i vítězství a že bez nich by byl nudný a jednotvárný. Jsem na tebe pyšná, jaký jsi šikovný kluk a že jsme z tebe s tvým skvělým tatínkem vychovali slušného člověka a opravdového gentlemana. Miluji tě, moje nejdražší, dokonce i Tiffany, láskou, která přesahuje všechny meze, a dokud budu žít, moje náruč tě bude chránit, kdykoli to budeš potřebovat. Tvá matka!“ Před časem řekla, že vztahy s jejím synem a dcerou jsou nyní po těch turbulencích a napětí v pořádku, a jak je vidět, nenechala si ujít příležitost, aby to potvrdila.

Zdroj: Blesk, Blesk, Instagram