Tereza Ramba z minisérie Docent: Zařvat si na Trojana? Můj splněný sen!

Herečka Tereza Ramba (33) si aktuálně zahrála kapitánku Fousovou v seriálu Docent, kde si užila řvaní na hereckého kolegu Ivana Trojana (58). Jak napsal deník Aha!, divákům se její postava nelíbila právě pro její tvrdost a drsnost. Ramba prozradila, že se chystá i druhá série.

Sama Tereza přiznává, že ačkoliv je její postava kapitánky velký pedant, ona sama je přesný opak. „Jestli mám nějakou vlastnost, která je kladná, tak je to trpělivost. Vypadám jako velký extrovert, ale tím jsem jenom, když mám publikum. Jinak jsem uvnitř hodně křehká a mám velký respekt z mužů,“ přiznala Blesku herečka, jež se prý při natáčení pořádně vyřádila, protože si pořádně zařvala na kolegy, včetně Ivana Trojana.

Ramba odcházela z placu vyklidněná natolik, že jim to doma nesmírně začalo klapat s manželem. Dokonce i znovu otěhotněla a dcerku porodila v lednu 2022.

Herečka v minisérii více řve, než mluví a jak se pochlubila dále Blesku, splnil se jí tím sen. „Zvyšovat hlas a řvát na Trojana, Vetchého, Taclíka, Hádka byl můj sen. To se povedlo a velice jsem si to užila.“ S oběma kolegy už v minulosti spolupracovala a považuje je za své přátele.

Řev byl tak samozřejmě okamžitě odpuštěn.

Zdroj: Blesk, Aha!