Tereza Ramba se s Trojanem představí v nové kriminální minisérii. Diváci neřeší motiv, ale hereččiny viditelné bradavky

Česká televize se rozhodla představit novou, víceméně nesourodou dvojici policejních vyšetřovatelů v nové třídílné minisérii.


Do vyšetřování se totiž pustí Ivan Trojan a Tereza Ramba, kterou diváci znají spíše z komediálních filmů s rodinným prostředím. Třídílnou minisérii Docent vytvořil Josef Mareš a Jan Malina, kteří mají za sebou taktéž úspěšnou sérii Případy 1. oddělení. Režisér Jiří Strach je zkušeným tvůrcem televizních kriminálních případů, a tak se diváci mají na co těšit.

„Reálnou policejní praxi má zažranou do každé buňky v těle,“ řekl v rozhovoru pro ČT1 režisér Jiří Strach o scenáristovi Josefu Marešovi, který je také bývalý šéf pražské mordparty. Ovšem minisérie se bude dotýkat fiktivních kriminálních zločinů, zatímco třeba Případy z 1. oddělení či seriál Devadesátky vycházely ze skutečnosti. Obojí psal kdysi Mareš s Matějem Podzimkem.

Tereza Ramba zastává roli kapitánky Fausové, která je rozmazlená bordelářka. Dle slov Terezy „je ta holka trochu lempl a kamkoliv přijde, tak vše rozkope, postřílí a až pak klade otázky.“ Prý se jí to hrálo velmi dobře. Oproti tomu Ivan Trojan bude mít roli naprosto odlišnou, musí předvést pedantského docenta. Ovšem mělo by mu to jít, jelikož mu byl scénář napsán přímo na tělo. Vedlejší postavy zastupuje Marek Taclík, Matěj Hádek či Ondřej Vetchý. Zajímavostí je, že Vetchý hrál v Případech 1. oddělení alter ego Josefa Mareše.

Kombinace Strach a Trojan funguje úplně úžasně, ať už jde o pohádky nebo o mysteriózní triptychy Ďáblova lest a Ztracená brána.“ Tak zní komentář pod příspěvkem na Facebooku. A ačkoliv si diváci stojí za hercem Ivanem Trojanem, který je v těchto rolích jako ryba ve vodě, u Ramby si někteří diváci nejsou tolik jistí. Spíše jim vadí, že televize nepřichází s něčím novým.

Koukám, že při focení byla paní Tereze zima,“

Upozorňuje další komentář na fakt, kterého si ne každý na fotografii všimne, pokud herečce nezírá přímo na hrudník. Ano, skutečně jsou Rambě vidět přes světlý rolák bradavky, což samozřejmě některé z mužského osazenstva nenechalo v poklidu.

Tomu se říká marketing… Je to čistý záměr zima nezima,“ příspívá naopak k debatě uživatel. Vypadá to, že ačkoliv motiv minisérie tolik nezaujal, Tereza Ramba má šanci stát se sexuálním objektem pořadu. Tak to by se měli podívat na hereččin Instagram, kde ukazuje i část nahých zad při otužování.

Jak se na počin těšíte vy?

Zdroj: Facebook, Česká televize, Instagram