Syn Terezy Pergnerové odjel za svým snem. Ani její dcera nepůjde v jejích šlépějích, chce studovat kriminalistiku a právo

Moderátorka Tereza Pergnerová (48) si právem získala spousty diváků díky svému citlivému přístupu k lidem. Stejně tak však přistupuje i ke svým dětem. Její nejstarší syn odjel do ciziny a Tereza ho plně podporuje.

Moderátorka byla zvyklá, že má u sebe oba své děti – tedy Samuela Vomáčku a Nathalii Chlebečkovou (14). Jenže se Samuelem, kterému je již třiadvacet let, se musela na čas rozloučit. Odjel totiž do zahraničí, kde získal velmi dobrou pracovní nabídku, jak jsme dnes již informovali. Jenže Tereza nezoufá a nesnaží se vyplakat si oči, svému synovi důvěřuje.

Tereza se svěřila webu Expres, že syn pracuje ve Švýcarsku v obrovském hotelu, jelikož tu vystudoval obor kuchař, a ještě si dodělal dva roky nástavby. Chtěl vyzkoušet profesionální provoz a Pergnerová rozhodně neměla v úmyslu ho od takové příležitosti odrazovat.

Je pravdou, že maminky těžce nesou, když jejich dítě odjede a natož takhle daleko, ale Pergnerová podle magazínu Prima Ženy nijak nelituje svého rozhodnutí podpořit syna a nepláče za ním. Je šťastná, že syn získá tak dobrou zkušenost a podporuje ho, těší se, až se vrátí a bude o zážitky bohatší. Dokonce přiznala, že jsou se Samuelem na sebe absolutně napojení. On je její zrcadlo a ona zas jeho zrcadlo. Těší ji, že se její syn odhodlal k takovému rozhodnutí a Tereza mu drží pěsti.

Podle magazínu Žena Aktuálně se však chystá vylítnout z hnízda i její dcera Nathalie. I když má Nathalie za maminku moderátorku a za otce režiséra Jiří Chlebečka, netají se tím, že se rozhodla jít vlastní cestou. Bude dělat zkoušky na Trivis, velmi se zajímá o kriminalistiku, právo a kriminologii. Pergnerová se svěřila, že na své děti netlačí a nemá žádné ambice, které by do nich promítala, nechává je, aby si vybraly po svém.

Zdroj: Expres, Prima Ženy, Žena Aktuálně