Tereza Kostková chce se StarDance včas seknout

Diváky oblíbená moderátorka a také herečka Tereza Kostková oslavila před pár dny 47. narozeniny. Přiznala, že moderovat taneční pořad StarDance donekonečna určitě nebude a pochlubila se svou výstavou fotografií.

Dcera známého páru Petra Kostky a Carmen Mayerové v současné době září na obrazovkách v seriálu jedna rodina. Blíží se také nová řada tanečního pořadu StarDance, a moderování v podání Terezy Kostkové je i letos samozřejmostí.

Moderátorka ale přiznává, že je umění také včas přestat a určitě je připravena se Star Dance ve vhodnou dobu skončit. „Svůj konec ve StarDance si umím představit a dokonce i musím umět představit. Tak jako je důležité umět věc začít, tak v naší profesi je velmi důležité znát umění skončit. Takový den určitě přijde,“ uvedla pro deník Aha!.

Málokdo ví, že se tato sympatická herečka věnuje také fotografování a měla už tři výstavy. Je ale na své fotografie skromnější, nerozdává je a ani u ní doma jich moc nenajdeme. Výjimečně obdaruje fotkou své rodiče a doma má vystaveného pouze svého syna Tondu.

Její další vášní není jen její pejsek, ale také krajta královská, se kterou se Tereza jako jediná z rodiny mazlí. Tohoto mazlíčka si původně pořídil její syn Antonín, ale nakonec si ji zamilovala sama Tereza. „Je mi příjemné, když se po mně plazí. Je to tedy holka, samice, a myslím, že je velmi spokojená ve svém krásném teráriu – v teplíčku, ve vlhku, je to přesně tak, jak má být,“ cituje herečku deník Lifee.

Tereza Kostková vypadá stále výborně. Je odpůrkyní plastických operací a stárne s grácií. Vždy si promyslí, co dopřeje svému tělu za pochutiny. Nesnáší hulvátství a nejvíce vděčná je za svou rodinu.

Zdroj: Aha!, Lifee, Facebook