Tereza Kerndlová po dlouhé době zveřejnila snímek s otcem. Dojemné vyznání chytí za srdce

Česká zpěvačka Tereza Kerndlová, dcera jazzového a swingového zpěváka Ládi Kerndla, která před nedávnem oznámila pauzu ve své kariéře, sdílela po delší době fotografii s tatínkem.

Láďa Kerndl včera 16. května oslavil své 78. narozeniny. U této příležitosti zveřejnila Tereza Kerndlová fotografii s dojemným vyznáním: „Jsi důkazem toho, že se člověk může poprat se vším, co se mu v životě stane a pořád dokáže myslet pozitivně. Moc tě obdivuji a síla a zdraví je to jediné, co ti přeji. Máš nás a dokázal jsi vše, co sis kdy přál. Život je krásný a ještě si ho společně pořádně užijeme! Miluju tě. Tvoje T.“ 

Příspěvek se setkal se spoustou ohlasů a také s názorem, jaké je štěstí mít oba rodiče ve zdraví. Bývalá členka skupiny Black Milk Tereza Kerndlová dosud neuvedla, co stojí za jejím stažením se z pěvecké kariéry. Spekuluje se o miminku, ale to zpěvačka nepotvrdila. Nicméně několikrát se pochlubila, jak je pyšnou tetou například malé Lili.

Zda je důvodem těhotenství se jistě brzy ukáže. Podle deníku Blesk se šušká, že Tereza plánuje podstoupit umělé oplodnění. Prodělala totiž v minulosti nádorové bujení na děložním čípku.

Její tatínek Ladislav Kerndl zpívá jako jediný americké evergreeny 40. až 60. let 20. století v originále. Má tedy svůj okruh posluchačů. On sám porazil rakovinu už třikrát. Jeho manželka Milada vyhrála boj s touto onkologickou nemocí také již dvakrát.

Zdroj: Blesk, Instagram