Tereza Kerndlová (36) nebude koncertovat až do roku 2025. S partnerem dítě na svět zatím nepřivedli, spekuluje se i o miminku

Zpěvačka Tereza Kerndlová se na začátku roku vrátila ze slunné Estepony zpět do Česka. Vzala s sebou i svého manžela Reného Mayera s tím, že je u nás čekají pracovní povinnosti. Tereza se totiž rozhodla nadělit svým fanouškům nové album. Informovala o tom už první den roku 2023 na svém Instagramu.


Tehdy napsala, že pro své fanoušky chystá velké věci. Že to bude album potvrdila v březnovém příspěvku, ve kterém si stýská, že se nemůže povalovat na pláži ve svém druhém domově ve Španělsku. „Kdybych nemusela dělat na albu, tak jsem tam… ale i tak mi to dělá radost, protože se těším, až to uslyšíte!
PS: Dělám to pro vás a miluju vás! Je radost dělat hudbu nejen pro peníze…,“
okomentovala Tereza svůdnou fotku.

Kdo však Terezu bedlivě sleduje na jejím instagramovém nebo facebookovém profilu, mohl zjistit, že v záhlaví se objevila dost nečekaná poznámka. „Tereza Kerndlová momentálně nekoncertuje. Opět v roce 2025,“ informují oba profily. Redakce časopisu Blesk zpěvačku kontaktovala, aby zjistila podrobnosti. „Je to rozhodnutí z osobních důvodů, víc se k tomu nebudu vyjadřovat,“ reagovala Tereza a nic víc nechtěl říct ani její otec Laďa Kerndl (77). Je známo, že Tereza si pečlivě hlídá svoje zdraví, jelikož oba její rodiče prodělali rakovinu.

Sama Tereza v roce 2018 prodělala operaci děložního čípku kvůli přednádorovému bujení, připomíná časopis Blesk. Jednou ze spekulací je tedy, že si Tereza bere volno od koncertování ze zdravotních důvodů. Zdroje z jejího okolí však mluví o daleko veselejšímu důvodu, proč by zpěvačka potřebovala zvolnit.

Tereza a René (52) už jsou spolu zhruba od roku 2003, 2004. Tvoří tak jeden z nejstabilnějších párů našeho showbyznysu. Společné miminko však zatím na svět nepřivedli. René si do vztahu s Terezou přivedl syna Patrika, kterému v té době bylo 9 let. Prakticky ho vychovával, takže touhu po vlastním dítěti neměla. Před dvěma lety prohlásila, že miminko zatím není na pořadu dne. „A co se týče miminka s Rendou, zatím ho neřešíme. Žijeme hodně jeden pro druhého a je nám takhle spolu fajn,“ psal web Extra.

Momentálně se ale proslýchá, že by se Tereza a René měli pokoušet o miminko cestou umělého oplodnění. Tak se nechme překvapit, co nás, kromě alba, ještě do dvou let čeká.

Zdroje: Blesk, Instagram, Extra