Tereza Černochová a deprese: Stále je v péči psychiatrů

Zpěvačka Tereza Černochová (38) momentálně vypadá šťastně a to nejhorší má už snad za sebou. Není to však tak dávno, kdy měla velmi těžké období a musela se svěřit do péče odborníků. Její psychické problémy tehdy nejspíš odstartovala smrt tatínka Karla Černocha (†64) spolu s nevydařeným vztahem.

To ji položilo na kolena a trpěla úzkostmi i depresemi. Kvůli tomu skončila v péči psychiatrů v nemocnici Na Homolce, uvedl deník Aha!. Dokonce pak odjela na rekonvalescenci do Německa, kde se věnovala koním. „Potřebovala jsem dělat něco jiného, někde jinde, mezi úplně jinými, cizími lidmi a něco se o sobě dozvědět. Potřebovala jsem se uklidnit a říct si, co si vlastně v životě přeji dělat,“ řekla v pořadu Blízká setkání.

I přesto, že již v dnešní době vypadá spokojeně a šťastně, stále potřebuje pomoc. Deprese totiž není problém, který by zmizel ze dne na den, a tak Černochová nejspíš nechce situaci podcenit.

O péči psychiatrů mluvila Černochová údajně nedávno také v zákulisí natáčení pořadu StarDance. Tam se vyhýbala focení a vysvětlovala to tím, že jí to psychiatr zakázal, uvedl web Expres. Své myšlenky tak nejspíš ještě stále potřebuje svěřovat odborníkům.

Zdroj: Aha!, Expres, Blízká setkání