Tereza Brodská si užívá lásku: S manželem jsou spolu již 28 let!

Sympatická Tereza Brodská patří mezi ty slavné, kterým láskyplné manželství vydrželo po celý život. S manželem před sebou mají dozajista další příjemné společné roky a jak se zdá, láska mezi nimi s přibývajícím věkem jen kvete. Manžel jí vyznává své city už krásných 28 let!

Kapku svého štěstí přenesla Tereza i na své fanoušky, když nasdílela snímek, na kterém s manželem nešetří úsměvy. Na první pohled je patrné, že je mezi nimi silné pouto. „Můj muž už 28 let!!! On má trochu výhodu, protože já si nikdy nepamatuju, kdy jsme se v tom listopadu brali! Takže ho neprudím, když nepřinese kytku! On si to ale naštěstí pamatuje a já jsem pak překvapená… Takže ti děkuju, že to spolu máme pořád tak hezký, a sobě vlastně taky,“ rozplývala se na svém Instagramu.

Fanoušci se ihned seběhli do sekce komentářů a pěli ódy na krásné manželství a svěží vzhled manželů. „Terezko, vy žijete život nazpátek? Jste krásnější a věkem naopak zrajete jak víno,“ lichotila jí jedna fanynka, zatímco další napsala: „K tomu není co dodat. Krásný vztah dvou sympatických talentovaných lidí. Ať vám to vydrží.“

Herečka si nemůže stěžovat, v soukromí i v práci se jí daří. Sice ji v posledních týdnech potrápily zdravotní potíže, ty však s přehledem překoná. Tereza Brodská bere život s nadhledem a úsměv jí málokdy mizí z tváře.

Zdroje: Instagram