Těhotná Ewa Farna získala nejvíc nominací na hudební ceny Anděl: o skladbu roku se bude přít s Vladimírem Mišíkem!

Hudební ceny Anděl se budou udělovat koncem dubna a nyní jsou už prozrazeny nominace. Nejvíce jich získala Ewa Farna, která byla nominována rovnou čtyřikrát, píše Blesk.

České hudební akademie ji za album Umami nominovali v kategoriích Album a Sólová interpretka. Singl Tělo se může stát skladbou a videoklipem roku. Konkurence je však obrovská, čehož si je určitě i sama Farna vědoma. Tři nominace získal Vladimír Mišík za skladbu Noční obraz a stejně tak zesnulý David Stypka, jehož album bylo dokončeno až po jeho smrti.

Zpěvačku má ale nyní nejspíš větší starosti než je předávání cen, za pár měsíců se totiž stane podruhé maminkou. „Vím, že to bude nepříjemné, bude to bolest. Ale je to druh bolesti, která pomine,“ svěřila se Farna svým fanouškům na Instagramu.

Farna už s manželem a svým kytaristou Martinem Chobotem vychovává syna Artura, který se narodil začátkem června 2019. Chlapeček jí dělá jenom radost a až povyroste, možná se vydá cestou některého z rodičů. Hudba mu koluje v krvi a první měsíce života strávil na Ewiných koncertech, psalo tn.cz.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram, Tn.cz