Těhotná Eva Hacurová (28) v slzách: Porodu se už nebojí, ukrajinské ženy to zvládají v horších podmínkách

Herečka Eva Hacurová (28), kterou diváci mohou znát například ze seriálu Ulice a která byla nominovaná na cenu Českého lva, před nějakou dobou oznámila, že by koncem dubna měla přivést na svět svou první dceru. Tu čeká se svým snoubencem Kryštofem Vondráčkem (33), avšak jméno dítěte se zatím rozhodli neprozradit, uvedl deník Aha!.

Na předávání cen Českého lva se herečka v rozhovoru pro Expres krátce rozhovořila o tom, co si myslí o momentální situaci na Ukrajině, jejíž pomoci bylo předávání Českého lva zasvěceno, ale promluvila také o porodu. U otázky, jak se cítí ohledně dění spojeného s ruskou invazí na Ukrajinu, uronila Hacurová slzy a dokázala k tomu říct pouze to, že z toho asi nikomu není dobře. Později také dodala, že kdyby nebyla těhotná, nejspíš by to snášela statečněji, ale momentálně na ni působí hormony.

Má také strach ohledně toho, do jakého světa a do jaké situace přivede své první dítě. Samotného porodu, který se už rychle blíží, se však přestala tolik bát, protože si uvědomuje, že ukrajinské ženy momentálně rodí v mnohem horších podmínkách. A pokud to takto zvládají, pak to musí dle svých slov zvládnout i ona sama. Na druhou stranu ji očekávané miminko také drží psychicky nad vodou.

Rozhovor se snažila ukončit veselejší notou a svěřila se, že veškerou výbavu pro očekávané miminko už má. Údajně ji její maminka zásobila dostatkem oblečení.

Zdroj: Expres, Aha!