Taťána Makarenko (33) o výdělcích královen krásy: Éterem létaly neuvěřitelné částky

Zakladatelka a ředitelka národní soutěže krásy Miss Czech Republic, Taťána Makarenko, odhalila divákům, na kolik si nejúspěšnější modelky měsíčně přijdou. Částky, které „lítaly“ éterem, jsou v řádech statisíců.

Taťána Makarenko je cílevědomá už od svého mládí. V pouhých čtrnácti letech se začala věnovat modelingu a díky tomu získala v této branži spoustu kontaktů, který se ji v následujících letech hodily. Podle informací deníku Novinky začala Taťána o podniká uvažovat v šestnácti letech a šla do toho s tím, že buď to vyjde, nebo firma jednoduše skončí.

Statisíce pro královny krásy

Krásná Taťána prozradila v rozhovoru pod Superchat, že její nejúspěšnější modelky jsou schopny bez problémů vydělat 300 až 400 tisíc měsíčně. „Ne že by to vydělávaly každý měsíc, to by pak chtěla být každá Miss a modelka, ale určitě to není neobvyklé,“ prozradila Taťána Makarenko. „Samozřejmě pokud dostanete dobrou práci, tak můžete mít za nějakou velkou kampaň klidně i 300 tisíc“ dodala modelka.

Nejúspěšnější české modelky

Taťána také zmínila jména dvou královen krásy, které jsou momentálně jejími nejúspěšnějšími modelkami. Jednou z nich je bývalá účastnice Love Islandu 2, Natálie Kočendová, což mnohé z nás jistě nikterak nepřekvapí. Druhou modelkou má být Miss Czech Republic 2022 Krystyna Pyszková, která dle slov Taťány není sice vidět tak, jako již zmíněná Kočendová, ale je velmi pracovitá. „Když to vezmu v rámci výdělku, tak Krystyna obecně vydělává víc než Natálie,“ řekla Taťána v rozhovoru.

Zdroj: Novinky.cz, Superchat, Redakce