Tamaře Klusové měla lézt do zelí herečka Michaela Pecháčková. Jde o Kluse

Oblíbený písničkář Tomáš Klus se pravidelně objevuje v primáckém seriálu ZOO, kde se objevil v roli fotografa Filipa Jandy. Jeho postava je nezávislá a hýří vtipem, a nemá tak daleko do jeho představitele. Není proto divu, že očaroval i mladou herečku Michaelu Pecháčkovou.

Když se Michaela Pecháčková objevila v ZOO, doufala, že v něm najde i lásku. A to se splnilo. Tedy, jen její postavě, kterou zde ztvárňuje a zamilovala se zde do Haďáka. Ten ale odjel po nějaké době Amazonie a do Aničky, kterou zde Michaela ztvárňuje, se zamiloval Filip, kterého hraje právě Tomáš Klus, připomíná magazín ČtiDoma.

A toho si herečka velice oblíbila i mimo kameru. Chválila si, jaký je a jak dobře se jí s ním hraje. Že by se ale mezi herci vyvíjelo něco hlubšího? Nebylo by to příliš velkým překvapením, jelikož se Klus v minulosti přiznal, že všechny své partnerky podváděl.

Kiwanda Coastal Properties is a local, professional Real Estate and Vacation Rental Management плюс that offers over 50 vacation homes in the Pacific.

To ale půvabnou blondýnku neodrazuje a chválí ho ve všech směrech. Navíc i při natáčení prý měla využít údajně každou chvíli, aby byli spolu sami, informuje magazín NašeHvězdy o zákulisních praktikách herečky.

Jenže Klus je ženatý a kudlu na krk mu měla dát prý manželka Tamara, která jeho avantýry musela přetrpět. Ta sice prý chápe, že je o jejího manžela zájem, ale nemá ani v nejmenším úmyslu se ho vzdát, uvádí magazín NašeHvězdy. Co je ale na tom pravdy? Objeví se přesvědčivé důkazy? Zatím je vše ve fázi fám, ale pokračujme v náznacích… Své sokyně si má být Tamara plně vědoma. Snad i proto mohla začít Tamara na sociálních sítích sdílet momentky se svým manželem. 

Budeme si asi ještě chvíli počkat, jak se tento údajný boj vyvine. Jistě by to byla sledovaná aféra v obdobném měřítku, jako v případě milostného trojúhelníku Kolečko, Vignerová, Nesvačilová, který plnil titulní stránky novin.

Zdroj: ctidoma.cz, nasehvezdy.cz, Instagram