Takto Tereza Brodská trávila prázdniny s maminkou Janou Brejchovou. Historická fotka malé holčičky v kbelíku je okouzlující

Přestože Tereza Brodská před pár měsíci avizovala odchod z Instagramu, dál přidává své příspěvky. Na tom posledním ji můžeme vidět jako malou holčičku s maminkou Janou Brejchovou.

Dětství herečky Terezy Brodské znají snad všichni. Prvních 6 let žila u své tety a jejího manžela. Maminka Jana Brejchová ji tam odložila a ti se o ni starali. Tereza dodnes tvrdí, že mamince to nevyčítá a že právě těch 6 let pro ni bylo nejkrásnějších v jejím životě.

Dcera Vlastimila Brodského žila taky nějaký čas s Jaromírem Hanzlíkem, který byl partnerem její matky Jany. Vzpomíná, že vládl pevnou rukou, a zpětně je mu spíše vděčná, že z ní nevyrostl rozmazlený spratek.

Jako krásnou vzpomínku na dětství s maminkou ukázala fotografii, kde je ona i Jana Brejchová. Fotka vznikla na chalupě a malá Terezka se koupe v kyblíku i přesto že vedle ní je bazének.

Herečka vzpomíná, že v kyblíku strávila skutečně celé prázdniny a byla v něm spokojenější než v bazénku. Její mamince Janě Brejchové to na snímku samozřejmě sluší jako snad všude. Byla to velmi krásná žena.

Sledující se shodují v tom, že tahle dětská léta na chalupách a u babiček byla ta nejkrásnější. Fotografii okomentovala taky Dagmar Havlová nebo herecká kolegyně Regina Řandová. Někteří sledující se pro změnu koupali v plechové vaně nebo lavoru a říkali tomu „Wellness u babičky“. A co vy, máte taky podobnou zkušenost?

Zdroj: Instagram, autorský článek