Takhle vypadá šťastná rodinka: Leoš a Monika Marešovi na procházce s Alex. Chlubí se i babička

Leoš a Monika Marešovi zažívají to nejšťastnější období ve svém životě. Po tom, co se jim narodila dcera Alex, spolu tráví maximum času. Leoš ve středu oslavil své 46. narozeniny a tak se vydali na rodinnou procházku. A neskutečně jim to společně sluší!

Štěstí, které právě zažívají, je na nich vidět na kilometry daleko. Monika Marešová (40) po delší době sdílela fotografii, která to dokazuje. Manželka slavného moderátora si dává od sociálních sítí pauzu, proto každý fanoušek napjatě čeká, kdy nějaká nová fotografie přece jen přistane. A stalo se.

Leoš Mareš je na svou dceru Alex pyšný natolik, že si nemůže pomoci a sdílí jednu fotografii za druhou. Také babička, Moničina maminka, si užívá chvíle s Alex naplno. Jelikož je Helena Harabinová (62) velmi aktivní babičkou, často vyráží na procházky do přírody.

„Když mi někdo položí otázku: co nejlepšího se vám v životě povedlo? Tak odpověď je vždy stejná: moje dcera!“, napsala nedávno na své sociální sítě maminka Moniky. Celá rodinka Marešových má před sebou to nejšťastnější období. Už teď se nemůžeme dočkat, až malá Alex začne mluvit!

Zdroj: Instagram, redakce