Takhle dnes vypadá Barbora Seidlová z pohádky Lotrando a Zubejda. Od natačení je to 26 let

Pokud jste fanoušky českých pohádek, určitě znáte i pohádku Lotrando a Zubejda, který si diváci zamilovali už před 26. lety. Roli princezny tehdy ztvárnila herečka Barbora Seidlová, která měla v té době pouhých 15 let. Jak vypadá dnes?

Když se v roce 1996 natáčela pohádka Lotrando a Zubejda, její hlavní hvězda Barbora Seidlová měla jen 15 let a šlo o její vůbec první hereckou roli. Půvabná tmavovláska do té doby před kamerou nestála, ale na celkovém výsledku to nebylo vůbec znát. Právě naopak. Diváci si ji okamžitě zamilovali.

Ani ona sama velkou trému neměla, protože herectví studovala. „Tehdy jsem vůbec nepochybovala, že mám točit. Měla jsem zkreslenou představu, že když už jsem na herecké škole, tak je to přece samozřejmé. Tomu se říká štěstí začátečníka. Neví o tom, že něco nejde. Jednoduše věří a nepochybuje,“ zavzpomínala si Seidlová pro Novinky.cz.

Od té doby si Barbora zahrála v několika dalších filmech, akorát, že v těch novějších ji už diváci moc nepoznávají. Tedy, alespoň ne natolik, aby si ji spojili s rolí Zubejdy. Pokud se ale zadíváte blíž, krásnou princeznu stále připomíná. Její rysy jsou zkrátka nezaměnitelné, a to zejména její velké oči, kterými učarovala nejen divákům, ale i pohádkovému Lotrandovi.

Dvaačtyřicetiletá herečka je stále velká kočka…