Tak tohle Kristýnu Leichtovou vytočilo pěkně doběla! Uvedla, proč už ve velkých obchodech nenakupuje

Herečka a maminka dvou dcer Kristýna Leichtová se na svém profilu na Instagramu rozzuřila a prozradila, co jí leze na nervy. „Strašně mi vadí ten obrovský konzum naší společnosti! Strašně mi vadí v obchodech lákadla pro děti, která jsou umístěna nízko, aby to viděly a mohly spustit “já to chci!!!,“ uvedla na pravou míru. Herečka totiž nechce podporovat prodej levného zboží, které se k nám dostalo neekologickou cestou.

„Mohla bych svým dětem malovat svět na růžovo, ale raději jim vysvětlím, jaká byla cesta toho blyštivého zázraku, který nutně potřebujeme mít doma ve skutečnosti, a jak vysokou cenu za to zaplatíme doopravdy,“ napsala rozhořčeně Kristýna, která se přiznala, že má takové věci rovněž doma, ale jen kvůli tomu, že je buď dostala, nebo je má z druhé ruky. „Stejně tak oblečení. Nové, kromě lokálních tvůrců, z velkých obchodů už nekupuji,“ dodala.

Dcerám ukazuje tvrdou realitu

I přes to, že jsou jejich dcerky ještě malé a jejich jediná starost by měl být dostatek hraček, herečka jim neváhá ukázat pravou tvář dnešního světa. „Mimochodem, video s plastovým brčkem a plačící želvou jsem pustila Dorotce už ve dvou a půl letech. Musí to znát, aby neopakovaly chyby. Aby to měnily,“ dodala pod svůj příspěvek. Výchovu svým dcerám vede Kristýna skutečně důsledně.

„Výchova dětí bohužel nemůže být to, co přebíráme z předchozích generací (jelikož jejich výchova byla oproštěná od citů), ale to, co se musíme znovu učit od generací dávných. S respektem k dětem samým. Ony jsou naši učitelé. Ony jsou okna do budoucna,“

míní herečka známá ze seriálu Comeback či Ohnivý kuře. Určitě se cení, že chce Kristýna své děti připravit na svět, jen aby jim svou snahou spíše nepřivodila trauma…

Zdroj: Instagram, redakce