Tajemství svatby Daniely Peštové a Pavola Habery zůstává celé roky nerozluštěné

Daniela Peštová a Pavol Habera patří rozhodně mezi nejstálejší dvojice českého showbyznysu. Ačkoliv spolu žijí dlouhé roky, nikdo netuší, zda se tihle dva vzali, nebo ne. Modelka sice kdysi přiznala snubní prsten, od té doby ale opět kolem veselky mlží, stejně jako její partner, informuje deník Šíp.

Daniela Peštová a Pavol Habera jsou odjakživa na své soukromí velice opatrní. Porotce Superstar a ani jeho topmodelka zásadně nesdílí s fanoušky či novináři svůj osobní život, a to prakticky od začátku jejich vztahu, který trvá dlouhých jednadvacet let.

Spekulace o svatbě se pravidelně objevují již od roku 2011, kdy sňatek dokonce potvrdila sama Peštová, která promluvila o snubním prstenu.

„Prstýnek nenosím, protože často měním doplňky, aby mi ladily k outfitu, ale detaily ze svatby nemůžu prozrazovat,“ svěřila se tehdy Blesku. Habera ale později informaci opět vyvrátil. 

Co na to říká Habera?

„Asi pořád čekáme na to, až dozraje ten správný čas. Instituce manželství je skvělá, ale nám to jednoduše stačí takto,“ sdělil Palo Habera v rozhovoru pro rádio Impuls. 

Fanoušky tak hudebník opět zmátl a dodnes nikdo netuší, jak to s Danielou Peštovou mají. 

Zmiňovaný snubní prsten ale modelka nenosí nebo ho střídá s jinými šperky, aby zmátla zvědavce, kterým jejich rodinný stav nedá spát.

Zdroj: Šíp, Blesk, rádio Impuls