Tajemství šťastného manželství Jany Paulové: Furt ho neskutečně miluju

Letošní rok oslaví herečka Jana Paulová (67) 45leté výročí s manželem Milanem Svobodou (70). I po takto dlouhé době jsou manželé stále spokojení a šťastní a vypadají, jako by byli neustále čerstvě zamilovaní.

„Tak s tímhle chlápkem se dneska oficiálně tahám 45 let (neoficiálně 47) a furt je to neskutečná sranda a furt ho neskutečně miluju,“ napsala herečka na své sociální sítě ke společné fotografii. Nedávno se také jejich dceři narodilo dítě, a tak si manželé užívají roli prarodičů.

„Takhle jsme vozili v kočárku naší druhou dceru, které zítra bude 34 let a dneska vozíme naší vnučku a pořád si připadáme stejný, i když už tak nevypadáme,“ napsala ke snímku s kočárkem.

A jaké je vlastně její tajemství šťastného manželství? Podle Paulové je to především udržovat manžela spokojeného a neustále ho překvapovat. „Aby mu nebylo líto, že není na stadionu, dám mu párek na tácku, k tomu mu donesu pivo v kelímku. Sedí spokojeně před tou televizí a řve gól,“ prozradila herečka k tomu, jak svému manželovi, který je filmovým fanouškem, zpestřuje den.

„Dává mi najevo, že mě má rád,“ řekla podle webu NašeHvězdy zase k tomu, jak projevuje manžel lásku jí.

Zdroj: Instagram, nasehvezdy.cz