Tajemství mladistvého vzhledu Žilkové odhaleno! Má zlozvyk, který jí pomáhá hubnout

Na svou vizáž si Veronika Žilková (62), tak jako snad každá herečka, velmi potrpí. Už od raného mládí si dává pozor na linii a jak se sama přiznala, je jen minimálně a poctivě cvičí. To se jí vrátilo v podobě štíhlé postavy, která jistě přispívá k jejímu celkově mladistvému ​​vzhledu. Podezřením, že absolvovala nějaké úpravy, se ale nevyhnula.

​Po vzoru své dcery Agáty Hanychové si Veronika Žilková také zřídila profil na Instagramu, kde živě komunikuje s jejími četnými fanoušky, z nichž tvoří většinu ženy. Pravidelně tam sdílí také videa, kde jim předvádí různé cviky, zejména z její oblíbené jógy. Nedávno si zacvičila před vyzdobeným vánočním stromečkem. Jako bonus přidala i informaci, čemu vděčí za mladistvý vzhled – je to masáž obličeje, na kterou používá dvě polévkové lžíce.

Na úvod se zamyslela: „Proč chodí lidé na plastiky… To, co se gravitací povoluje, tak jim pak přišijí, aby vypadali takto ‚nádherně‘. My to ale dokážeme vlastní silou, což je samozřejmě trvalejší než nějaká nit, kterou vám to někam přišijí.“ Ukázala v rukou lžíce a začala předvádět masáž obličeje s komentářem: „Lžičkami se dají dělat i jiné věci než jíst, a to je obličejová masáž.“

Neodpustila si přitom ani malé popíchnutí. “ Vzpomeňte si na to, když budete o Vánocích jíst ten bramborový salát. Je to i způsob, jak zhubnout. Vzpomeňte si na Žilkovou a udělejte si raději masáž, než abyste do sebe ve tři hodiny ráno narvali bramborový salát,“ vzkázala jí fanynkám. Veronika se netají, že je jen minimálně. I když vařila pro rodinu, sama si prý dala jen jablko. Podobně střídmá bývá i v restauraci. „Já si nikdy neobjednávám. Nechám si přinést talíř a ochutnávám od ostatních,“ vyšla s pravdou ven, ale jejím spolustolovníkům opravdu není co závidět. Výživoví poradci jistě právem kroutí hlavami, ale možná by kosmetičky přijaly její „lžícovou masáž“ pro změnu s nadšením. Zdá se totiž, že perfektně zabírá!