Tahle reakce Brzobohatého na otázku o možném mateřství Daniely mluví za vše!

Po romantické svatbě Ondřeje Gregora Brzobohatého (40) a Daniely Písařovicové (44) v italském Lago di Garda už naplno běží jejich pracovní povinnosti. Zatímco Ondra se zřejmě intenzivně věnoval zkouškám na premiéru muzikálu Anděl páně, ke kterému složil hudbu, Daniela se rozhodla k radikálnímu kroku – kvůli časové náročnosti a zdravotnímu stavu opustit post televizní moderátorky. Nadále však zůstává její externí spolupracovnicí. To by však podle mnohých mohlo naznačovat i to, že se připravuje na mateřství.

O tom, že Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová v sobě našli lásku a porozumění, snad nikdo nemůže pochybovat. Jejich vztah, který měl začít teprve zhruba před rokem a půl, byl po květnových zásnubách letos v září zpečetěn svatbou. Oba jsou již ve zralém věku, a tak je jen přirozené, že pokud chtějí založit rodinu, je nejvyšší čas tak učinit. Daniela se před časem vyjádřila, že touží po dětech. „Prostě bych ráda měla děti, i když to neodpovídá číslu za mým jménem. Život bez dítěte by byl prázdný. Takže ano, chci dítě nebo děti a kdy? To nechám na přírodě,“ svěřila se na otevření terapeutické zahrady v dětské nemocnici.

Když se jí nedávno při moderování jedné akce udělalo nevolno, přirozeně padla otázka, zda není těhotná. Přičítala to však svým problémům s nízkým krevním tlakem. Znovu to potvrdila na premiéře muzikálu Anděl páně, která se konala před několika dny v pražském Karlínském divadle. „Když jsem se zhroutila v televizi, obecně trpím nízkým tlakem,“ trvala na prostém důvodu svých častých nevolností v rozhovoru pro eXtra.cz. Tím ale nebylo zcela jasné, že není těhotná, a tak se spekuluje dál.

Na téma dětí se svou třetí ženou se hezky vyjádřil i zamilovaný Ondřej Brzobohatý. „Asi bych si Danielu nikdy nevzal, kdybych nebyl přesvědčen, že je tou nejgeniálnější matkou mých dětí,“ neostýchal se jít rovnou s pěkným vyznáním a postojem k této otázce v jejich manželském vztahu. Lásku a něhu spojenou s polibky a doteky, kterými Danielu zasypával po skončení premiéry muzikálu, nebylo možné přehlédnout. Vše nasvědčuje tomu, že i když Daniela ještě není těhotná, je to pravděpodobně nejžhavější téma jejich manželství a snad se ho brzy dočkají.