Ta se má. Arabela si žije v Německu. Herečka ikonické role dostává důchod ze Slovenska, ale dostane i důchod český!

Slovenskou herečku Janu Nagyovou diváci znají především jako princeznu Arabelu, která navštívila říší lidí, aby se zde zamilovala do pozorného Petra. Ta žije sice dlouhodobě v Německu, ale i tak pobírá důchod na Slovensku.

Herečka, která pracovala 10 let na Nové scéně v Bratislavě před nedávnem promluvila o důchodu. Z jeho částky vám ale pravděpodobně spadne čelist.

 „Beru slovenský. Budete se divit, ale protože jsem pracovala v divadle na Slovensku deset roků, tak dostávám maličký důchodek na kafe ze Slovenska. A protože jsem žila i v Čechách, měla jsem firmu a platila jsem sociální dávky, tak bych měla dostat i český důchod. To je tak na další kafe. Čili do jedné nohy a do druhé nohy,“ prozradila pro Blesk.

Jana Nagyová, která byla dokonce třikrát vdaná, se objevuje v novém filmu Dvě slova jako klíč, uvádí magazín Lifee. A zatímco je ve filmu blondýnka, ostatně tak jak ji všichni známe, Arabela už stihla změnit image a nyní jí z ní brunetka. Co stojí za její proměnou?

„Před pár měsíci jsem si říkala, že už se na sebe nemůžu dívat – stále barvené vlasy nebo melíry. Nemám vlasy čistě blond, je to taková špinavá a hodně tmavá blond. Takže jsem si řekla, že zkusím něco jiného.“ prozradila, co stojí za proměnou.

Zdroj: blesk.cz, lifee.cz