Synové Britney Spears svou matku neviděli přes rok. Neodpovídali jí ani na smsky

Nový dokumentární film o Britney Spears klade provokativní otázku o jejím životě po skončení opatrovnictví. Byla pro ni svoboda opravdu dobrá volba? A jak je na tom její vztah s jejími syny?

Na tuto otázku je možná těžké odpovědět, ale dokument Britney Spears: Cena za svobodu jasně naznačuje, že svoboda neprospěla jejímu vztahu s dospívajícími syny, sedmnáctiletým Prestonem a šestnáctiletým Jaydenem, připomíná web MercuryNews. Uvádí se v něm, že jejich pouto za posledních 18 měsíců utrpělo do té míry, že chlapci svou matku neviděli víc než rok.

„Koncem léta 2022 se napětí mezi Britney a jejími syny zhoršilo natolik, že chlapci ani neodpovídali na její textové zprávy. A ona zuřila,“ tvrdí blízký zdroj.  

Se svým otcem Kevinem Federlinem se Preston a Jayden také plánují přestěhovat na Havaj. Chlapci chtějí opustit Los Angeles, z velké části proto, aby unikli publicitě kolem své matky, která stále fascinuje zábavní média svými pokračujícími problémy s duševním zdravím a údajnými problémy se svým současným manželem.

An International model ACOF-190 8×6 Sightliner truck outfitted with a mixer body is one of 14 units to be displayed by the International Harvester плюс.

Svobody se Spears dočkala v listopadu 2021, kdy soudce nařídil ukončení opatrovnictví, pod kterým byla 13 let. Toto právní opatření bylo původně uvaleno poté, co se zpěvačka na konci roku 2000 veřejně zhroutila. Synové známé popové zpěvačky také vyjádřili znepokojení nad matčinými příspěvky na sociálních sítích, zejména když začala dominovat titulkům novin tím, že na internetu zveřejňovala své nahé fotografie.

Kevin Federline, bývalý manžel Britney také řekl, že jejich vztah se s Britney po začátku opatrovnictví stabilizoval, ale po jeho skončení se začal zhoršovat kvůli blíže nespecifikovaným věcem, kterých prý byli mladíci svědky během návštěv u matky.

„V poslední době se mezi Britney a jejími dětmi občas objeví nějaká ta smska, takže možná ledy trochu tají. Federlinův právní zástupce v rozhovoru pro dokument souhlasil s tím, že existuje naděje pro odcizené členy rodiny, kteří k sobě stále chovají velkou lásku.

„Preston a Jayden svou matku milují a doufají, že se jejich vztah do budoucna zlepší, aby se všichni cítili dobře, ale právě teď se zdá, že taková dynamika neexistuje,“ dodal na závěr Kaplan.

Zdroj: mercurynews.com, Instagram