Syn Mira Žbirky natočil nový klip k songu svého zesnulého otce. Brzy bude mít premiéru

Od smrti oblíbené slovenské legendy uplynul již rok a půl. Aby žil slavný „Meky“ v našich srdcích dál se snaží jeho syn David. Ten v pátek 14.4.2023 odhalí nový klip k písni jeho otce s názvem Ako Boh.

David Žbirka vystudoval v Londýně obor Režie a střih a s natáčením videoklipů už má zkušenost. Momentálně žije v Londýně. Stejně jako jeho slavný otec se věnuje hudbě. Hraje na bicí a vystupuje se svou kapelou. Pro svého otce už několik klipů natočil.

David spolupracoval například se synem Lucie Bíle či známou zpěvačkou Katarínou Knechtovou. Miro Žbirka se ještě za svého života vyjádřil, že svého syna jako režiséra musí poslouchat, ať je to syn nebo ne, jak píše Blesk.

Před pár dny syn David informoval na svém Facebooku, že se chystá zveřejnit nový videoklip k písni Ako Boh, který bude mít premiéru 14.4.2023.

Klip má připomínat osobnost Mekyho a jeho obal alba Nemoderný chalan. „Byl to záměr. Už když jsme psali scénář, chtěli jsme, aby tam bylo pár vizuálních odkazů na tátovu tvorbu. Herec má jeho bundu, nosí podobné brýle a úzkou kravatu, takže vypadá trochu jako jeho dvojník,“ vyjádřil se syn David podle webu Stars24.

Uvidíme, jestli se Davidovi podaří dosáhnout s tímto klipem, to co zamýšlel a lidé to ocení. Každopádně nápad připomenout božského Mekyho je pro fanoušky jistě dobrá zpráva a jeho synovi úspěch jistě budou přát nejen s tímto klipem.

Zdroj: Celebwiki.Blesk, Stars24, Facebook