Syn Leoše Mareše má už 18. Výjimečný dar od slavného otce. Tohle syn ani trochu nečekal

Leoš Mareš je oblíbeným moderátorem a umí zpívat. Nepochybně nejlépe mu však jde otcovství. Shodují se na tom všichni jeho fanoušci, které běžně zásobuje pěknými momenty ze svého soukromí. 18. narozeniny jeho nejstaršího syna Jakuba k nim rozhodně patří!

„Stále mám v paměti ten moment, kdy se v rádiu řešilo, že se narodil. Ještě i teď jsem dojatá,“  takto zní jedna z mnoha reakcí, které se objevily v komentářích při příspěvku, že nejstarší potomek Leoše Mareše je již 18 let. Pyšný taťka zveřejnil koláž jeho fotek i povedené video. Followeři ho zahrnuli gratulacemi a shodli se na tom, že z Jakuba vyrostl opravdový sympaťák. „Zřejmě nikdy neznal nouzi a nedostatek. Mohl z něj vyrůst rozmazlený hajzlík. Ale díky jeho rodičům a tomu, jaký je, vyrostl z něho dobrý, krásný mladý člověk. A že peníze kazí charakter,“ přidala svůj názor jistá fanynka. A nebyla jediná, co si to o Jakubovi myslí…

Přivedla ji k tomu i oslavencova reakce na to, co mu slavný otec vyvedl. Společně totiž zavítali do kabaretu, kde se mu kabaretěrka před všemi gratulovala a vyzvala ho, aby přišel na pódium, kde ho už čekala skupinka sexy krásek. Jakub byl v rozpacích, ale dokonale to zvládl. 

Dokonalý je také dárek, který Leoš synovi k 18. narozeninám věnoval. A to luxusní hodinky, na kterých je vyjímečný odkaz. „Ničeho se neboj,” znějí slova, která Jakubovi adresoval jeho slavný otec.