Syn Karolíny Kurkové skončil v nemocnici: Co se stalo?

Supermodelka Karolína Kurková se obvykle prezentuje na Instagramu radostnými fotkami. Avšak tentokrát se podělila o smutnou zprávu, jak napsal web OnlyU.

Kurková je kromě modelky také matkou, a to konkrétně tří dětí: synů Naoaha a Tobina a dcery Luny Grace, jak píše iDnes. A právě její syn Tobin skončil nedávno v nemocnici kvůli zlomenině kotníku.

Zraněný syn

Fotografie, kterou Kurková sdílela, sledující jistě vyděsila. Chlapec ležící na nemocniční posteli se zavřenýma očima a omotán hadičkami z přístrojů nevypadá vůbec dobře. Je jasné, že maminka o něj musela mít velký strach.

„Jedné jediné emoci na světě se nic nevyrovná. Když se matka musí dívat na své zraněné dítě. Když ho vidí, cítí, že trpí bolestí, ale nemůže nic udělat,“ vysvětlila. Přesně v té situaci se nyní nachází.

„Tobin si na fotbalovém tréninku zlomil na třech místech kotník, musel projít složitou operací. Naštěstí je už na cestě k uzdravení,“ popsala fanouškům situaci. „Vítáme veškerou léčivou energii,“ dodala prosebně. A dočkala se vzkazů, které ona i její syn potřebovali.

Podporu má z celého světa

Karolíně začali psát lidé z různých koutů světa. Je sice Češka, působí ale především v Americe a fanoušky má všude. Léčebná energie tak Tobinovi přichází ze všech stran. „Je to nejhorší pocit, když dítě něco bolí. Přejeme brzké uzdravení,“ napsala Karolíně Lucie Šafářová.

„Doufám, že už je mu lépe,“ napsal zahraniční fanoušek. Další dodal, že přeje Tobinovi brzké uzdravení a svěřil se s tím, že jeho syn také hraje fotbal. Strach o něho prý má neustále.

„Myslíme na vás na oba s celou rodinou. Posílám vám přání brzkého uzdravení, tak snad bude brzy opět běhat,“ přidává se v komentářích další léčitel.

Zdroj: OnlyU, Instagram, iDNES