Syn Ivety Bartošové zainvestoval své zděděné miliony a pořídil si vlastní bydlení. Nový byt Artura stál 9 miliónů korun

Artur Štaidl se rozhodl udělat ve svém životě další krok a pořídit si své první vlastní bydlení. Doposud bydlel v bytě po svém zesnulém otci v Apolinářské ulici. Nyní má nově v osobním vlastnictví byt, který ho vyšel na více než 9 miliónů korun.

Syn zesnulých rodičů Ivety Bartošové a Artura Štaidla se rozhodl zainvestovat své zděděné milióny a pořídil si vlastní bydlení v Praze na Spořilově. Byt 4+kk, který si mladý Štaidl pořídil má rozlohu 89 metrů čtverečných a nemovitost má tři ložnice, dvě koupelny, samostatné WC a velký balkón. V ceně nemovitosti bylo i garážové stání, píše deník Blesk.

I přes velké investice Artur ale ve finančních nesnázích neskončí. Společně se svými sourozenci a Štaidlovými potomky zdědili celkem 47,5 miliónů korun. Po obou rodičích mu navíc chodí tantiémy a po svém otci má 25% podíl na písně a autorská práva, jak po Ladislavu Štaidlovi, tak po jeho bratru Jiřím.

Po svém otci Artur získal také velké procento jeho bankovních účtů a podílové listy.

Mladý Artur si dříve ovšem procházel nelehkým obdobím. Je prvním a zároveň jediným synem zesnulé Ivety Bartošové. Po jeho narození pobýval u své matky, ale později, v době kdy Iveta procházela problémy s alkoholem, to mělo na Artura neblahý vliv. Vzhledem k tomu, že toto prostředí mělo na syna slavných rodičů nepříjemné dopady, vzal si ho do péče jeho otec Ladislav Štaidl.

Dříve měl Artur kapelu, která se jmenovala Behind the Mirror a v roce 2016 byla nominována na Českého slavíka v kategorii Hvězda internetu. Nyní už kapela neexistuje a Artur se už věnuje jen studiu a své přítelkyni.

Zdroje: Blesk, celebWiki