Sylvester Stallone přišel o syna, po letech cítí výčitky

Kromě tří dcer s modelkou Jennifer Flavinovou je Sylvester Stallone také otcem dvou synů. Jeden z nich, Sage Stallone, zemřel v roce 2012. Bylo mu 36 let, když byl nalezen mrtvého v jeho domě v Los Angeles. Sage Stallone trpěl ischemickou chorobou srdeční a zemřel na infarkt.

Sage pocházel ze Stalloneho prvního manželství s herečkou Sashou Czackovou (73). „Sylvester Stallone je zdrcený a truchlí z náhlé ztráty svého syna,“ řekl tehdy pro People herce mluvčí. „Jeho soustrast a myšlenky jsou se Sageovou mámou Sashou. Sage byl velmi talentovaný a úžasný mladý muž. Jeho ztrátu budeme cítit navždy.“

Aktuálně se ke vzpomínkám na syna vrátil Stallone před kamerami dokumentu z dílny Netflixu s názvem Sly. Dokument nabízí záběry tehdy 14-letého Sagea, který hraje Roberta, syna Rockyho Balboa (Sylvester Stallone) ve filmu Rocky V. Příběh filmu z roku 1990 se točí kolem Rockyho těžkého vztahu s jeho dítětem, které trpí tím, že Rocky netráví čas s rodinou. Jak slavný hrdina akčních filmů v dokumentu dodává, scény z filmu připomínaly jeho reálný život.

V roce 1996 Sage Stallone řekl pro magazín People, že když jeho postava Roberta ve filmu křičí na Rockyho, že tu pro něj není, šlo to přímo z jeho srdce. „Když jsem křičel: ‚Nikdy jsi se mnou netrávil čas! Nikdy jsi netrávil čas s mou matkou!‘ byla to pravda. Díval jsem se otci do tváře a opravdu jsem to říkal jemu,“ řekl tehdy Sage. Dodal, že jeho vztah s otcem se posunul k lepšímu právě po natáčení zmiňovaného snímku.

Slova syna pro Netflix potvrdil sám Stallone, kariéru stavěl roky před rodinu. „Bohužel ano.“ Jak dále uvádí Stallone v dokumentu: „Snažil jsem se začít s něčím, co bych rád dělal v reálném životě, ale ve skutečnosti to nebylo možné. Bohužel, člověk staví mnohé věci před rodinu. A následky jsou dost radikální a zničující,“ popsal Stallone.

Sage Stallone byl jeho prvorozeným synem, s herečkou Sashou Czackovou mají i druhého syna, Seargeoha Stalloneho. Stalloneho druhé manželství s Brigitte Nielsenovou (60) zůstalo bezdětné. Z třetího manželství s modelkou Jennifer Flavinovou (55) se mu narodily tři dcery: Sophia (27), Sistine (25) a Scarlet (21).