Světoznámý herec a bavič Eddie Murphy nemá jen záviděníhodnou kariéru, ale také pořádnou smečku dětí! Jaké lásky ho v životě potkaly?

Eddie Murphy je světoznámý herec, který hraje především v amerických komediích a získal si diváky svým humorem i hereckým umem. Víte, kolik má ve skutečnosti dětí a s kterými ženami je počal?

Dle CSFD se ve skutečnosti jmenuje Edward Regan Murphy, narodil se 3. dubna 1961 a letos mu bude za pár měsíců tedy 62 let. Momentálně se živí jako stand up komik a patří mezi 100 nejlepších komiků všech dob – umístil se na desátém místě. Za své herecké výkony samozřejmě získal spousty cen. Mezi jeho nejvýznamnější snímky patří Cesta do Ameriky, kde byl jako princ ze Zamundy. Také Policajt z Beverly Hills, kde se na jeho postavu Axela nedá zapomenout. Taktéž film Záměna se stal jeho vizitkou: Spolupracoval na něm se spoustou slavných kolegů, jako jsou Dan Aykroyd či herečka Jamie Lee Curtis, která si střihla levnou sympatickou děvu.

Eddie Murphy za svůj život prožil mnoho milostných vzplanutí a celkem z nich vzešlo deset dětí! Neuvěřitelné číslo, které sice dříve nebudilo žádný dojem, v dnešní době však pozornost rozhodně vzbudí. Deseti dětí se dočkal přesně od pěti žen svého života.

Jako první mu silně učarovala dívka Paulette McNeely, se kterou se potkal během natáčení filmu Cesta do Ameriky a splodil s ní svého prvního syna Erica. Románek tím ale bohužel zhasl.

Když byly Ericovi čtyři měsíce, narodila se Eddiemu dcera, která vznikla z vášnivého románku s bývalou modelkou a herečkou Nicole Mitchell.

Magazín People informoval, že ani pak herec nezahálel, protože za rok se mu narodil syn Christian, a to opět s jinou matkou. Tou byla Tamara Hood.

A i když měl posledního potomka s Tamarou, i přesto si v roce 1993 vzal za svou zákonitou manželku herečku Nicole. Manželství jim vydrželo krásných třináct let a spolu měli další čtyři děti – syna Milese a tři dcery Shayne, Zolu a Bellu. O rozvod požádala sama Nicole Mitchell kvůli nesmiřitelným rozdílům.

Eddie Murphy měl románek dokonce i s členkou populární kapely Spice Girls a získal tak na čas za milenku zpěvačku Melanii Brown. Zřejmě nevěřil tomu, že mu zpěvačka byla věrná a že by byl opět otcem, a tak dokonce v jejím případě zažádal i o test otcovství. Ten ovšem potvrdil, že otcem je opět Eddie Murphy, a tudíž se mohl těšit ze svého osmého potomka, dcerky Angel.

V roce 2012 začal žít s herečkou a modelkou Paige Butcher, se kterou měl další dvě děti – syna Maxe a dceru Izzy. Zajímavé je, že jeho první syn je skoro o třicet let starší než jeho poslední dítě.

Eddie se svými dětmi netají a mluví o nich jako o požehnaní. Eddie Murphy na Instagramu své soukromí nesdílí, ale můžete jej vidět spolu s mnoha dalšími slavnými osobnostmi. Eddie si dokáže získat kdekoho, má opravdu charisma a není divu, že je miláček žen a podporují jej i muži.
Patříte i vy k jeho obdivovatelům?

Zdroj: People, CSFD, Instagram