Svalnatý Vašek Noid s tělem pevným jako skála předvedl, jak vypadá láska v ráji. Tu si užívá na Maledivách

Charismatický a přitažlivý zpěvák Václav Noid Bárta předvedl, jak podle něj vypadá láska v ráji. Že je to opravdu silný chlap a jeho svalnaté tělo pevné jako skála, je vidět z jeho příspěvku na Maledivách.

Noid je se svou třetí manželkou, půvabnou Eliškou, na dovolené. Jejich vztah trvá 6 let, ačkoli se znají již 11 let. Možná i to je plus, že už o sobě dost věcí věděli. Noid si prošel bouřlivým životem, ale vedle Elišky se usadil a uklidnil.

Manželé spolu mají dvě dcerky, Elišku a Aničku. Jeho žena je tanečnice a tak samozřejmě zvládá různé pózy. O tom jsme se mohli přesvědčit právě v příspěvku Noida, kde jak sám napsal, předvádí se svou ženou, jak vypadá láska v ráji.

Manželka Eliška nedávno uvedla pro deník Blesk, že ač to zní neuvěřitelně, ještě se s Vaškem nikdy nepohádali. Zapadli do sebe jako puzzle. Vašek se podle ní dost poučil v předchozích vztazích, a tak má ona doma jeho nejlepší verzi.

Oba pojí láska k přírodě, hrabání v hlíně atd. Vašek má spoustu práce na chalupě a také se svými dětmi, a tak už mu na bujaré večery nezbývá čas.

Fanoušci fotografii i jejich lásku obdivují. Podle některých by měla být tato fotka někde vystavena. Maledivy páru tedy prospívají a nám nezbývá než závidět.

zdroj: Blesk, Instagram