Superlov na Nově převálcoval Českého lva i Šampióny: Žádné reklamy ani zbytečné přestávky, píší nadšení diváci

Superlov je nejen pro soutěžící, ale i pro samotné lovce velkou výzvou. Na rozdíl od klasické soutěže Na lovu se totiž nemohou spoléhat jen sami na sebe, ale musí společně kooperovat. Diváci jsou z nového pořadu televize Nova nadšení a sobotní vysílací relaci jednoznačně vedla Nova.

Na televizní obrazovky se dostává obdoba vědomostní soutěže Na lovu. O víkendech na diváky televize Nova čeká Superlov, kde se soutěžící mohou utkat se všemi lovci najednou. Soutěžící při vstupu do arény musí odpovědět na pět základních otázek, z toho první odpověď musí být správná, jinak soutěž opustí.

Pokud první otázka zazní správně, následující odpovědi mohou být různé. To, jak soutěžící na zbylé otázky odpoví, ovlivní především to, zda se bude s pěti lovci ucházet o jeden milion korun, či nikoliv. Lovci postupně udělají soutěžícímu nabídku, a ten si zvolí, s kolika nekompromisními tvářemi se budou o výhru prát.

A diváci jsou z nového Superlovu nadšení, jak dokazují komentáře na sociální síti Facebook. Podle některých Nova dokázala během jednoho jediného večera převálcovat nejen primácké Šampiony, ale i 30. ročník udílení cen Český lev 2023.

,,Superlov je pecka, kam se hrabou Šampioni na Primě, tohle byla jízda,“ napsala jedna z nadšených divaček. ,,Nova teda zabodovala, žádné reklamy, přestávky, to bylo konečně to pravé pokoukáníčko,“ dodala další. ,,No jsem mile překvapen a na nic jiného se v sobotu už dívat nebudu,“ dodal další.

Zdroje: Facebook, Instagram, Autorský text